Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Njoftime
02 Tetor 2017 - 13:51 | përditesuar në 11:55
Shoqëri Përmbarimore Justitia - Njoftim Shpallje ankandi

Shoqeria Permbarimore JUSTITIA:

Shpall ankandin e dyte për shitjen e pasurisë së paluajtshme sipas Çertifikatës provizore per regjistrimin  karabina:Kati i katërt, klinika të ndryshme, me sip. 300 m2, e ndodhur ne zonen kadastrale 8130, regjistruar ne ZVRPP Tiranë me nr. 396, date 11.09.2006.

Çmimi me të cilin fillon shitja në ankand është 67.200 (gjashtëdhjetë e shtatë mijë e dyqind) EUR. Ankandi zhvillohet në datën 27.11.2017, në përfundim të orarit zyrtar, ora 16:30 në zyrën e përmbaruesit gjyqësor.

 

Adresa: Bulevardi“Bajram Curri“, Pall. 21,Shk. 3, Ap. 18, Tiranë, Shqipëri, Web- WWW.studio-justitia.com, tel. +355 4 2270890

18 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298