Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
06 Tetor 2017 - 13:55 | përditesuar në 14:18
Shuhet papritur nga jeta Arben
Burimi, pronari i "Kolonat"
Eshtė ndarė papritur nga jeta Arben Burimi, pronari i ''Kolonat'' fastfood-it mė tė njohur nė Tiranė. Lajmi bėhet i ditur nga miqtė dhe tė afėrmit e tij. Njė infarkt i papritur i ka marrė jetėn biznesmenit tiranas mėngjesin e sotėm.

Kolonat janė fastfoodi Made in Albania, e cila prej vitesh frekuentohet nga tė rinjtė shqiptarė.

arben burimi
(Arben Burimi)

17 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
sa keq Se shume I ri. Bukur a ka ba biznesin vec.
avatar
Anonim
berti nji shok i mik i vecant arben ishalla i xhenetit vella nuk me besohet
avatar
Anonim
loshi Une kujtoja se e kishte Fidel Ylli kolonat
avatar
Anonim
Info Jo shoku jo, ky i ka pas kolonat ky ka pas restaurant giardino te shkomi kavajes ky ka pas bingon ne shkoder ky ka pas gervish e fito etj etj. Ky ka qene ēun kavaje. Zoti e past.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298