Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:45 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
07 Tetor 2017 - 18:42 | përditesuar në 19:32
VIDEO/Shikoni si ėshtė bėrė
makina e goditur nga shkėmbi
FOTO/Shkėmbi qė shkaktoi tragjedinė
Kėto janė pamjet e rėnda tė shkaktuara nga rėnia e shkėmbit nga kodra e Torovicės nė Lezhės, ku pėr pasojė shkaktoi tragjedinė me tre tė vdekur, anėtarė tė tė njėjtės familje nga fshati Balldre. Edmond Zefi 31-vjeē, vėllai i tij Valentin Zefi dhe bashkėshortja e tij shtatzėnė Alda Gjergji, 21-vjeēe, kanė humbur jetėn tragjikisht nga zėnia poshtė e automjetit "Land Rover" nga shkėmbi.

Siē duket nga pamjet e siguruara nga Shqiptarja.com, automjeti fuoristradė tip "Land Rover" ėshtė shkatėrruar totalisht nga goditja e shkėmbit.  Pasi ka goditur automjetin, guri ka vazhduar rrugėn edhe disa metra mė tej, duke pėrfunduar nė njė tokė bujqėsore.
aksident lezhe

(Fuoristrada "Land Rover" e shkatėrruar nga shkėmbi)

shkembi
(Shkėmbi qė goditi fuoristradėn ku udhėtonin tre pjestarė tė familjes Zefi)

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

17 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298