Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
08 Tetor 2017 - 07:26 | përditesuar në 14:14
LEZHĖ - Kishin vetėm 1 vit tė martuar por jeta e tyre u ndėrpre nė mėnyrė tragjike dje rreth orės 15:30 nė Torovicė kur fuoristrada ku po udhėtonin u zu nga njė masiv shkėmbor.

Alda dhe Edmond Zefi pėrkatėsisht 21 dhe 31-vjeē ishin martuar vjet nė 2016 ndėrsa 21-vjeēarja ishte edhe nė muajin e 7-tė tė shtatzėnisė.  Nė fuoristradėn qė u godit nga shkėmbi humbi jetėn dhe vėllai i Edmondit, Valentin Zefi 29 vjeē. 

Mjeti tip 'Land Rover' me targa AA 322 CV po udhėtonte nė aksin Torovicė - Malecaj kur njė masiv shkėmbor i shkėputur nga lartėsia e malit nė krah tė rrugės e goditi duke e shkatėrruar totalisht dhe duke sjellė vdekjen e menjėhershme tė 3 personave qė ndodheshin brenda. 

cifti tragjedia lezhe
(Ēifti Alda dhe Edmond Zefi, 21 dhe 31 vjeē)

zefi ngjarja tragjike lezhe guri
(Lajmėrimi i ndarjes nga jeta dhe fotot e tre viktimave)


Redaksia Online
(shqiptarja.com)

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
lek preka pri kallmetit mall Zoti ju dhaft forc e kivet me keq ardhje dhe ngushllime te thella nga familja jon dhe zoti ju lehtesoft dhimbjet
avatar
Anonim
anonim mgushellimet me te sinqerta per kete katastrofeNuk ka fjale te ngushellosh kete familje me 4 viltima me gjith benin Zoti ju lehtesofte dhimbjen
avatar
Anonim
vlora ngushllime familjes,, jam pa llafe sdi ca t them, tragjedi me te madhe se kjo,ska ku te vej me, te ndimoj zoti familaret 🙏🙏
avatar
Anonim
Ben Gurioni Nuk kam fjalė qė tė mund tė shpreh e ngushėlloj familjen e viktimave Shpirtrat e tyre u prehshin nė Parajsė I MADHI ZOT,I QOFSHIM FALĖ,i mori pranė dhe familjes i ikėn 4 pjestarė. Zoti ju dhėntė durim e forcė pėr tė pėrballluar kėt fatkeqėsi. Nuk kam mė fjalėpor ZOT TĖ QOFSHIM FALĖ.
avatar
Anonim
Kaskanini Ju dhashte zoti gajret te dashurve te viktimeve te perballojn kte fatkeqesi kaq te rende dhe kaq te precizume nga I madhi zot ,skam fuqi te shpreh hidhrimin tim per kto jete te rijsh dhe te pa fajshem qe nderpren enderrat e tyre nga te tilla momentesh makabre .,FORCE DHE KURAJE JU DHASHT ZOTI TE DASHURVE TE TYRE . NGUSHLLIMET E MIJA ME LOT NDER SY .
avatar
Anonim
Tonin emigr. Nje tragjedi shume e rende dhe e paperballuashem per nje shtete e jo per nje familje, zoti do gjejne focen e vet per t''ja u dhane kesaj familje dhe te afermeve te tyre,shpirti i tyre u prehte ne paraiz.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63