Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
12 Tetor 2017 - 16:49 | përditesuar në 16:51
Deputetët e PD të ngujuar në
Kuvend,ja kush iu është bashkuar
Deputetët e Partisë Demokratike janë ngujuar edhe këtë të enjte në sallën e Kuvendit, pas përplasjeve të ashpra gjatë seancës plenare. Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, përjashtoi deputetin Flamur Noka nga senca, por ky i fundit nuk pranoi të largohet edhe me ndërhyrjen e Gardës. Për këtë arsye, Ruçi ndërpreu seancën, duke e shtyrë për në orën 17:00.

Teksa na ndajnë vetëm pak minuta nga rifillimi i seancës, deputeti Edi Paloka ka publikuar në “Facebook” një fotografi nga salla. Deputetëve të PD duket se iu janë bashkuar dhe gjimnazistët nga Shkodra, të cilët kanë hyrë në sallë dhe kanë bërë foto me deputetët demokratë.

“Gjimnazistet nga Shkodra ne vendet qe ju takojne me shume se kujtdo”, shkruan Paloka përbri fotos. 

paloka

(Postimi i Edi Palokës në Facebook)

Redaksia Online
D.Ç./Shqiptarja.com

6 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Populli E pushtoi perseri kuvendin saliu!po cfar beni zoti k.minister?qellimi I sali halese eshte vetem nje te mbaje vendin pezull ne arenen politike,nderkombetare;po ju prap si nano ul kurrizon?ne vendet ku duhet te rrine te zgjedhurit nga pop.vene pacavuret e shhkodres tropojes mundet dhe kosovaret!?.
avatar
Anonim
eno Turp. Shqiperia perfundimisht ehste pa Kryeminister dhe pa qeveri as Kryetar Kuvendi. Kuvendin Gramoz Ruci ja ka lene ne dore baditeve. Turp. Nje Kryeminister rrumpalle si edi rama nuk mun dte pre4sesh shtete e rregull. Kur shoh ata qelbaniket atje kalamanj llumera qe zene karriget e atyre qe jane perfaqesuesit me te medhenj te popullit shqipetar me vjen shume keq se na ka shkuar vota dem. Turp per edi ramne dhe gramoz rucin. Deputeti i pźjashtuar te ishte marre me force nga salla
avatar
Anonim
eno Turp. Shqiperia perfundimisht ehste pa Kryeminister dhe pa qeveri as Kryetar Kuvendi. Kuvendin Gramoz Ruci ja ka lene ne dore baditeve. Turp. Nje Kryeminister rrumpalle si edi rama nuk mun dte pre4sesh shtete e rregull. Kur shoh ata qelbaniket atje kalamanj llumera qe zene karriget e atyre qe jane perfaqesuesit me te medhenj te popullit shqipetar me vjen shume keq se na ka shkuar vota dem. Turp per edi ramne dhe gramoz rucin. Deputeti i pźjashtuar te ishte marre me force nga salla
avatar
Anonim
Fati Keta qe bllokojne punimet e parlamenti jane llumi e kalbesirat e vendit u djegshin e u shfarofshin vetem deputet nuk jane ,PDist qe i kane vene zjarin per here vendit ,Haram votat e popullit jeni djallezia e ketij vendi jeni boshti i se keqes e zhgenjyes ,
avatar
Anonim
Romi PD ėshtė pėrgjegjėsja e shkatrimit tė Shqipėrisė ėndėrrojnė 1997 kėto plehra duhet ti kalojnė drejtėsisė .
avatar
Anonim
Turp Or qelbesira merreni me vota,or talinan a keni turp
avatar
Anonim
Populli Plehu I qenit nuk ben as per token prandaj digjen per vetingun keta plehra
avatar
Anonim
Ben Gurioni Ēfardo qė tė bėni edhe studentėt e bangladeshit po deshėt merni,nė burg do pėrfundoni si kope hijenash. Nė vend tė kokės ju keni b**thė ndyrėsira,ēfardo qė tė bėni ,nuk vini nė pushtet sa tė jeni kashtė e koqe me nė krye malokun dhe "dashnoren e tij lulen. Burgun hak e keni.Ndyrėsira.
avatar
Anonim
pjeter Filluan parazitet te bllokojne parlamentin, nuk dine asnje gje tjeter keta, keta perfaqesojne opoziten. keta nuk kuptojne qe po nuk ndryshuan midis tyre qe te bejne opozite te vertete, Rama ka per te qendruar nje shekull ne krye.
avatar
Anonim
roni Kjo eshte PD qe Ne vend ta kishte cuar Shqiperine drejte Europes e ka sjelle ne kete derexhe.keta jane pjesa me kreminele e vendit. Jane mesuar keta te pushtojne zyrat e shtetit,TV,rruget e the.
avatar
Anonim
roni Kjo eshte PD qe Ne vend ta kishte cuar Shqiperine drejte Europes e ka sjelle ne kete derexhe.keta jane pjesa me kreminele e vendit.
avatar
Anonim
Erik Karagjoze, turp qe ju fusin ne kuvend ju plehra. Gjithcka e beni t'i mbani peng shqiptaret pse nuk ju votojne. Ju plehra duheni marre zvarre e nxjerr prej andej pergjithmone. Se po i rruhet fort Rucit dhe Rames se po beni ju proteste, te gjitha ne kurrizin e shqiptareve bien keto idiotlliqe.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/02/2018, VITI VIII- NR.42