Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:24 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
13 Tetor 2017 - 05:02 | përditesuar në 05:12
Mbani gjatė frymėn nėn ujė!?
Zbuloni rekordin Guinnes /Video
Shumė herė kur jemi nė det, apo pishina tentojmė tė mbajmė frymėn sa mė gjatė qė tė mundemi.

Por tentativat tona jane shumė larg rekordit Guinnes qė mbahet nga njė Spanjoll.

Aleix Segura Verdell, mė 28 shkurt 2016, nė Barcelonė ka arritur ta mbajė frymėn nėn ujė pėr njė kohė tė pabesueshme, plot 24 minuta 3.45 sekonda.

Aleix Segura Vendrell ėshtė njė zhytės i lirė profesionist. Pėrpjekja u zhvillua nė shfaqjen e 17-tė tė zhytjes sė Mesdheut.Redaksia Online
a.dr/shqiptarja.com

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/02/2018, VITI VIII- NR.44