Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Tetor 2017 - 08:24 | përditesuar në 08:27
Vrasjet nė Lushnje,vėllai i Zaimit:
O do ti vras, ose do mė vrasin
Atentati, dy tė vdekur, dy autorėt nė kėrkim
Atentati i pėrgjakshėm nė Lushnjė ka rikthyer nė vėmendje bandat dhe ngjarjet kriminale nė kėtė qytet. Nga ky atentat kanė mbetur tė vrarė dy shtetas dhe dy tė tjerė janė plagosur. Mėsohet se persona tė paidentifikuar hapėn zjarr nga njė makinė nė ecje, duke qėlluar me breshėri nga tri armė tė ndryshme drejt njė lokali qė ndodhet nė lagjen “Loni Dhamo”.

Ngjarja ndodhi vetėm pak metra larg komisariatit tė kėtij qyteti, ndėrsa tė vrarė mbetėn shtetasit Jurgen Hoxha, 22 vjeē, dhe Zamir Latifi 23 vjeē. Familjarėt e viktimave kanė mbetur tė shokuar nga kjo ngjarje.

Kėshtu me anė tė njė statusi nė “Facebook”, ka reaguar dhe vėllai i tė ndjerit Zamir Latifi i cili nė “Facebook” mban emrin Mario Corana. “Shpirti im si kemi qeshur para tre ditėsh, dhe me the qė kėshtu dua tė shoh gjithmonė tė qeshur, por sot mi mbylle sytė me lot dhe kjo zemra ime nuk duron dot. Ti ishe dhe je jeta ime shpirti i vėllait.

Tė dua mė shumė se gjithēka. Kėtė kėngė e dėgjonim bashkė dhe do vazhdojmė ta dėgjojmė bashkė vėllai im” shkruan Mario. Por lidhur me kėtė postim tė tij disa ndjekės i kanė komentuar. Por Mario nė njė koment lexohet tė shkruaj: “O do mė vrasin dhe mua, o do ti vras unė ata qė mė vranė shpirtin tim".

 

dy.b/shqiptarja.com

10 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
TIRONSI NGUSHLLIME PER VELLAIN PUSHKEN TOP TA BOF ZOTI THEMI NE NGA TIRONA
avatar
Anonim
Nardi Ngushellime familjes , mos rri tu lef nqoft se ke ndermend te bejsh gje, Se ne shqiptart e kemi nje shprehje goja llap e shpina dap .
avatar
Anonim
Fredi Keta po qe te vrasin nga FB! Ai qe vret nuk flet dhe shkruan ne FB more djale. Lutu qe policia mos ti kape por ti ekzekutoje kriminelet dhe mos u kthe me ne kete vend te mallkuar.
avatar
Anonim
Harabel Anonim psikopate, cfar i thua o idiote, ne radhe te pare kriminela,dhe e dyta per ti shtyre ne krime me teper,keshtu po edukoni kete komb,ne vend qe tu thuash kurajo dhe lereni shtetin te vendosi drejtesi dhe te beheni shembull te largohet ai ligj qe ka vrare sa e sa bij nenash, ste kan faj familjaret e tij se vellai mori rruge te keqia.
avatar
Anonim
anonim ngushellime per vellain Jam femer por une ke ti kisha gjetur nga familja do ja frisja asaj dore krimineli Mos e lere gjakun e vellait U prefte ne paqe Sa me pare merja hakun por kujdes veten se i duhesh familjes Ngushellime
avatar
Anonim
Aji I bashkohem mendimit
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63