Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:44 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Tetor 2017 - 10:15 | përditesuar në 10:23
Plagosi gjyshėrit me thikė se
e “tallnin”, ja kush ėshtė i riu
Ditėn e djeshme 19-vjeēari Beniamin Kasa, personi qė shihni nė foto, plagos me thikė dy gjyshėrit e tij nga ana e mamasė. Tė plagosur mbetėn Shaban Agai 80 vjeē dhe Hajrie Agai 70 vjeē.

Fillimisht 19-vjeēari ka shkuar nė apartamentin e dy gjyshėrve, qė jetonin tė vetėm dhe nė konflikt e sipėr i ka qėlluar me thikė duke i plagosur. Shkak dyshohet debate pėr lek, por edhe disa konflikte tė tjera qė kishin dy tė moshuarit me nipin.

Mė pas Beniamin Kasa ka zbritur poshtė pallatit dhe ka shkuar te rojet e njė banke tė nivelit tė dytė, duke i thėnė tė lajmėronte Policinė, se kishte vrarė gjyshėrit. Rojet e kanė mbyllur nė brendėsi tė bankės, Beniamin Kasan, ndėrsa dy gjyshėrit janė shoqėruar pėr nė spital menjėherė dhe ndodhen nėn kujdesin e mjekėve jasht rrezikut pėr jetėn.

beniamin kasa


 (Beniamin Kasa)

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Fati C'paski ushqyer e ritur o gjysher po na dalin te perkedhelur duan lek ndryshe sta bejne te gjate ,Mos u kujtofte te mbash niper ne shtepi Nje cop buk e je i qete se ndryshe ta nxijne pleqerine ,Sot mos prismi hajer prej tyre se jane vetem te interesit e droges ,
avatar
Anonim
x " Me mire Djepia bosh se sa Shejtani brenda "
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274