Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Tetor 2017 - 11:31 | përditesuar në 16:13
I kėrkuari nga drejtėsia italiane
edhe nė ēadrėn e PD/ FOTO
Durim Keēi, i dėnuar me 9 vite nė Itali
Basha: Rama mori nė mbrojtje Keēin
Kryetari i PD, Lulzim Basha publikoi dje njė foto tė tė kėrkuarit nga drejtėsia italiane Durim Keēi nga Shijaku me deputetin e PS, Blendi Klosi duke shkaktuar debat sot nė Kuvend. Por kryeministri Rama nga foltorja e Kuvendit u shpreh se Durim Keēi ka qenė edhe nė ēadrėn e PD. 

Kujt t'ia ēoj foton e atij qė nxore me Klosin, tani sapo ma ēuan nė ēadrėn e Lirisė, Lulzim, ca tė bėj Lulzim, ku ta coj. Unė jam nė cdo foto dhe kėtė vazhdojeni por kėshillohuni me fotografin e Enverit, ia ka mėsuar Sulo Gradeci kėtij, ju bėni gabime tė rėnda, merrni foto nga mitingje”, deklaroi Rama ne Kuvend.

Sikur duket edhe nė foton e mėposhtme, Durim Keēi ėshtė personi me xhupin jeshil nė ēadrėn e Partisė Demokratike.  Basha publikoi dje njė foto tė Durim Keēit me ministrin Blendi Klosi, ndėrsa sot solli debat edhe nė Kuvend, por rezultoi se kishte qenė edhe nė ēadrėn e PD.

Durim Keēi akuzohet nga drejtėsia italiane pėr armėmbajtje, trafik droge dhe shkatėrrim prone. 

durim keci te cadra

Durim Keēi ne cadren e PD

dy.b/shqiptarja.com

17 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Robert Po ky qe ben ok, kush eshte?
avatar
Anonim
armiri po urim rexhepi eshte infiltruar ne grup se ai me siguri i njeh kontigjentet e policise
avatar
Anonim
Lefi Po Remė se pėr spiuna ju tė PD jeni tė denjė
avatar
Anonim
Njeriu i protestave 90... O Plitikan Leshi qe jeni te dy..po se kuptoni se keta tipa jane te letesishte te perdorshem nga politika e dy krahve me qellim per te trguar se ja une jam ketu....po fitove ti jam me ty Po fitoj ai jam me ate Ne funde te fundit shpetone per vete se ju i afroni vete..jane dhe tipa qe futen nga njera pale per te prishur tjeyren Pra ju jeni duke u perdore nga lloj lloj kriminele deri sa te beni paktin bashke te dy kundra tyre
avatar
Anonim
Fredi Njelloj si Lul Berisha qe i beri prite Blushit. Keto jane turpe.
avatar
Anonim
Rema E ka fut shoku I tij Blendi Klosi per spiunllek ne favor te PS
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65