Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:44 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Tetor 2017 - 12:07 | përditesuar në 13:58
Batutat e kryeministrit në Kuvend
Berisha-Ndoka: Ja pse kruhet Rama
Në Kuvend nuk kanë munguar batutat mes deputetëve të opozitës dhe shumicës. Pas deklaratave të Berishës se Rama përdor kokainë dhe se kjo gjë duket sepse ai kruhet kur flet, ka reaguar kryeministri.

Rama është përfshirë në replika edhe me kreun e demokristinave, Nard Ndoka, të cilin nuk ngurroi ta quante filozof. Ndërkohë i menjëhershëm ishte edhe reagimi i Nard Ndokës, i cili u shpreh se Rama para nisjes së seancës ka konsumuar lëndë narkotike.

Batutat Rama-Ndoka
Berisha: Pse kruhet Rama kur flet? Sepse përdor kokainë

Rama: Lulzim Basha tha ‘Peshkatari është peshku më i madh. Unë e ftoj Ndokën t’i zgjidhi me gjyq për të drejtën e autorit...

Nard Ndoka: Kam të drejtën, kryeministri është nën efektin e kokainës, sapo ma konfirmuan se unë s’kam besim 100% te doktori, por një doktor jashtë më tha se shenjat e tij janë tipike për një përdorues kokaine. Kush pi kokainë kruhet dhe nxihet, kam dhe një informacion të kualifikuar, është fakti që keni pirë tre shishe ujë dhe tre të tjera, pra 6, jepini ujë që të bëhet njeri normal.

dy.b/shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274