Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Tetor 2017 - 12:42 | përditesuar në 15:45
Lopėt bėjnė kėrdinė mbi mozaik
nė parkun e Butrintit / VIDEO
Parku i Butrintit ėshtė njė zonė e mbrojtur dhe si e tillė duhet qė kujdesi ndaj rrėnojave arkeologjike tė jetė i veēantė.

Por, tashmė pėrveē betonit qė ėshtė duke u hedhur pėr ndėrtimin qė po bėhet, edhe lopėt po bėjnė kėrdinė.

Bajgat e lopės mbi njė mozaik me vlera tė rralla historike duket se nuk e shqetėsojnė aspak administratėn e parkut.

Punonjėsit kėrkojnė bileta dhe verifikim pėr turistėt dhe gazetarėt, ndėrsa lopėt vijojnė qė tė kullosin tė pa shqetėsuara.

dy.b/shqiptarja.com

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Kafshari Nuk kane faj lopet,se katerkembesha jane;fajin e ka ministrja ose lopa me 2 kembe qe u ka dhene leje!!!.
avatar
Anonim
x Kjo eshte fytyra e atyre qe na dejtojn :
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15