Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
08 Janar 2018 - 09:52
FOTO/Adoleshentja bën gjestin e
madh për bamirësi,fal diçka të shenjtë!
Një 14-vjeçare angleze i ka habitur të gjithë me vendimin dhe zemërgjerësinë e saj. Ajo është Niamh Baldwin, e cila ka prerë flokët e saj dhe i ka dhuruar për bamirësi.

Adoleshentja i ka falë flokët në një organizatë që punon paruka prej flokëve origjinale për fëmijët që kanë mbetur tullacë, si pasojë e terapive të ndryshme.

Gjithçka ka ndodhur gjatë festave të fundvitit, ku duket se vajza është prekur nga gjendja e këtyre fëmijëve, teksa shumë të tjerë festonin të lumtur. Ajo ka dhuruar flokët e saj, duke u përpjekur kështu të falë sadopak gëzim te fëmijët, që vuajnë nga sëmundje të ndryshme. 

vajza
(Niamh Baldwin pasi ka prerë flokët për t'i falur për bamirësi)

d.c./shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar
Po i përgjigjeni komentit të Emigranti të datës 8 Janar 2018 20:37

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Emigranti Ne Angli eshte bere mode kjo gje, ka vite
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14