Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:54 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Janar 2018 - 14:36 | përditesuar në 15:07
Pasi takoi Xhafajn, Lu gjest
miqėsor me policin/VIDEO
Ambasadori amerikan nė Tiranė, Donald Lu doli i qeshur sot nga Ministria e Brendshme pas takimit pėr rreth 90 minuta me ministrin Fatmir Xhafaj. 

Diplomati amerikan reflektoi humorin pozitiv edhe teksa zbriste shkallėt e Ministrisė kur i dha dorėn njė punonjėsi tė policisė. Ky i fundit nderoi ambasadorin qė po largohej, por Lu iu drejtua duke i dhėnė dorėn dhe shkėmbyer batuta me tė. Njė veprim ky i pazakontė i ambasadorit amerikan. 

Donald Lu bisedoi pėr rreth 90 minuta me ministrin Xhafaj pėr Vettingun nė Policinė e Shtetit dhe operacionin "Forca e Ligjit" pėr kapjen e peshqve tė mėdhenj. Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

13 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
arjan Ka fillu hashashin dhe Lu ne shqiperi. Lire e mire
avatar
Anonim
tr bravo polici e pershendes..xhest shum fisnik
avatar
Anonim
life po tall b....then dhe kinezi.......
avatar
Anonim
Ups Nuk nderohet me gishtat e pėllėbes hapur ! Sigurisht nuk din Polici sense ka ardh me rilindjen
avatar
Anonim
Rednex Gjest i bukur nga te dy palet..kjo tregon per ndryshimin positiv qe ka policia shqipetare..
avatar
Anonim
Coco Shqypot e zbusin edhe kafshen me te eger te pyllit ne 5minuta jo me 90
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65