Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Kosova
13 Janar 2018 - 09:27 | përditesuar në 09:30
Albin Kurti sot prezanton platformėn
pėr kryetar i Lėvizjes Vetėvendosje
Para zgjedhjeve brenda Lėvizjes Vetėvendosje, Albin Kurti kandidati pėr tė drejtuar kėtė parti pritet tė prezantojnė platformėn e tij drejtuese.

Prezantimi do tė bėhet nė Sallėn e Kuqe”, tek Pallati i Rinisė nė Prishtinė, duke filluar nga ora 15:00.

Qindra mbėshtetės tė Vetėvendosjes kanė konfirmuar pjesėmarrjen pėr tė dėgjuar programin qė do tė sjelli Kurti gjatė ditės sė sotme pėr tė votuar mė pas kryetarin e kėsaj partie.

Redaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

14 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
AL ky esht identik si kreshnik spahiu qe per pak karrige ben cdo gje.nuk mund te besh kunder ligjit sic ben ai si tifoz stadiumi ne parlament e kunder gjykates qe shkeli arrestin ne shtepi ....se ti per faqeson pakicen e kosoves se aiesht ne parlament per te bere ligje per shtetin e jo ligjin per vete si me qene skenderbeu....tani fillo prap te dukesh i bukur se shoket te braktisen se te njohten kush je.mos u shit patriot se je nje qe mendon per karrigen tende dhe kete e moren vesh te gjithe....
avatar
Anonim
Kosovo- News. albin kurti,shpend ahmeti,pacollet behxhet e selim pacolli dhe anulimet e njofjes se shtetit te kosoves.pacillet jan vete kremlini ruse ne kosove.per kete mund ta lexoni shkrime te gazetave frenge,kur zgjjdhet behxhet pacolli president.titulli: le home de kremlin a la tet de kosovo.pacollet qerkez jane dora e ruso serbis ne kosove.objektiva e rusit nje kosove turko arabo islamike.selim pacolli me shlend ahmetin planifikuan me naim ternaven e shefqet krasniqin te ndertohet xhamija e madhe ne obor
avatar
Anonim
opinion. vazhdim 2)shefqet krasniqi i njoftur nga euro-usa si islamist pro isis-t thot ne video,se me emer te allahut krejte zviceranet kemi me i konvertue ne islam.kjo video eshte hjek nga veet shefqet krasniqi nga friga e burgut,por pa ta dije zvicra shefqeti do futet ne qeli per jet.pra ky eshte albin maqorri ruse.
avatar
Anonim
opinion. albin kurti apo isis kosova i maskuar.provat qe publikishte perkrah djiadin e kosoves ne siri e irak kur nuk votoj nr parlament per ndalimin e shajptarve te shkojn ne luftra islamike ne vendet arabe.relacioni i fshehte i kurtit dhe shpend ahmetit me koken e terrorizmit imam shefqet krasniqi,qe rekrutoj 400-500 gjihadist islamik ne siri.shefqet krasniqi eshte ne listen e zez edhe ne zvicer ,shtete evropiane e cia fbi-a te usa.madje ka prova me video kur shefqet krasniqi ka then se zviceranet duhe
avatar
Anonim
gjeo-analisti-zvicer. sot behet platforma e sheshelit dhe voisllav kishtunices ne vv-e.platform me planin serbe per anulimin e njofjeve te shtetit te kosoves.po po se veqse 3shtete kane terhjek njofjen e kosoves,tani edhe egypti po e shqyrton,zvicra ka paralajmiruar para tri vitetve se do shqyrtoj njofjen.mos te flas per partit radikale anti islame si fronti nacional. francez,dhe krejt kjo eshte mede in erdogan-turqi,albin-serbi,bik-al nusra isis,bexhet pacolli akr parti qerkeze me kremlinin shef.vv =wc levizje.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63