Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Bota
13 Janar 2018 - 23:09 | përditesuar në 23:17
Libi, arrestohet terroristi i ISIS
mbushi makinėn me bomba
Policia libaneze ka arrestuar nė flagrancė njė anėtar tė Shtetit Islamik (ISIS) gjatė kohės qė ky i fundit po transportonte bomba me makinė.

Forcat xheniere kanė nxjerrė bombat nga makina mė pas i kanė ēaktivizuar.Redaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16