Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
13 Janar 2018 - 23:05 | përditesuar në 23:17
Balerina Klaudia Pepa shndërrohet
në një modele joshëse
Balerina shqiptare ka kohë që është shndërruar një modele profesioniste. Bëhet fjalë për Klaudian Pepan, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe të ndryshme.

Bukuroshja edhe kësaj radhe ka ardhur me një fotosesion, e cila menjëherë ka tërhequr vëmendje. Ajo shihet në bikini të bardhë dhe në prapavijë rozë ndërsa Pepa duket mjaft joshëse në këto ditë dimri. Klaudia kohë më parë kishte sjell disa fotografi edhe krejtësisht lakuriq, të cilat kishin marrë komente pozitive.

Shkurorëzimi i bukuroshes dhe Albi Nakos ka qenë ndër lajmet e bujshme në faqet rozë të mediave shqiptare, si edhe në rrjetet sociale.

Ndryshe, Pepën do ta shohim edhe në disa projekte të tjera të modës gjatë vitit 2018./TelegrafiRedaksia Online
A.Gj/Shqiptarja.com
 

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16