Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:16 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Njoftime
07 Shkurt 2018 - 16:15
Shoqëria përmbarimore “Corrector” shpk - Shpallje Ankandi

Shoqëria përmbarimore “Corrector” shpk, zhvillon ankandin e II-të, për shitjen e pasurisë së paluajtshme,

-  Njësi me Nr. 23/9 – N5, Volum 24 Faqe 94 Zona Kadastrale 8603, me sipërfaqe 21 m², ndodhur në lagjja 28 Nëntori, Vlorë;

Cmimi i ankandit të dytë është €ur 17,360 (shtatëmbëdhjetë mijë e treqind e gjashtëdhjetë euro);

Ankandi zhvillohet dt.07/03/2018, ora 16.00 në adresën, Rruga “Kavajes”, Ndertesa 27, Hyrja 1, Kati i  III –te, Tiranë.

Kontakt: cel. 0684000061, ose në adresën e email: [email protected]

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38