Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:53 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Njoftime
09 Shkurt 2018 - 10:48 | përditesuar në 11:03
Shoqëria Përmbarimore “REAL BAILIFF SERVICE” shpall ankandin e 2 për apartamente në Kukës

njotim shoqeria permbarimore

1.Apartament me Nr. Pasurie35/70+1-4 Volum12, Faqe87, Zonë kadastrale 2315, 63.76 m2, me vendodhje Lagjja 3, P 38, SHK 1, K 2, Ap 4, Kukës, në pronësi tëJonuz Rexhep Korbi dhe Adivije Bajram Korbi, mbi të cilin është vënë hipotekë për shumën 30,000 euro.

Çmimi me tëcilin fillon ankandi i dytë është1,598,800 (njemilion e peseqind e nentedhjete e tetemije e teteqind)Lekë.

2. Apartamentme Nr. Pasurie35/70+1-4 Volum12, Faqe87, Zonë kadastrale 2315, 103.1 m2, me vendodhje Lagjja 3, P 38, SHK 1, K 2, Ap5, Kukës, në pronësi të Jonuz Rexhep Korbi, mbi të cilin është vëne hipotekë për shumën 30,000 euro.

Çmimi me tëcilin fillon ankandi i dytë është 2,589,440 (dy milion e peseqind e tetedhjete e nente mije e katerqind e dyzete)Lekë.

Ankandi do të zhvillohet në ambjentet e shoqërisë “REAL BAILIFF SERVICE” sh.p.k,  në datë 28.02.2018 në orën 16:00, në adresën: Rr. “MyslymShyri”, Vila 8/1, Kati 4, Tiranë.Cel: 0698222238, e-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

 

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38