Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:16 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Njoftime
10 Shkurt 2018 - 11:17
Shoqëria Përmbarimore “ZIKE” - Shpallje Ankandi
Shoqëria Përmbarimore “ZIKE” sh.p.k, me adresë: Blv.“Gjergj Fishta” Pallatet “Gora” Kulla 2,  Kati 2, Ap  9, Tiranë, në zbatim të dispozitave të Kodit të Procedurës Civile, njofton se do të kryej procedurat për shitjen në ankand-1, të pasurive të paluajtshme në pronësi të z.Azhen Llukan Prifti, si më poshtë:

-    Në  datë  27.02.2018 ora 16:45
 -Pasuri nr. 44/109, ZK 2380, lloji i pasurise (pyll) me siperfaqe. 2000 m2, me adrese Lanabregas, Tirane, me cmimi fillestar eshte 8,000,000 leke.
-Pasuri nr. 507/2/217, ZK 2460, lloji i pasurise (pyll) me siperfaqe. 5000 m2, me adrese Dajt, Tirane, me cmimi fillestar eshte 16,000,000 leke.

Për informacione mund të kontaktoni në numrin e Tel. 044 500 278  ose adresën e e-mailit: [email protected]  

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38