Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Bota
15 Shkurt 2018 - 02:51 | përditesuar në 02:56
Pas ngjarjes sė rėndė nė Florida,
reagon presidenti Trump
Pas ngjarjes sė rėndė qė ndodhi nė njė shkollė tė mesme nė Florida, nė tė cilėn njė ish-student i saj hapi zjarr drejt studentėve dhe profesorėve nė momentin qė ata po dilnin nga shkolla, ku si pasojė e ngjarjes ngelėn 17 tė vrarė dhe 50 tė plagosur, ndėrkohė ka reaguar menjherė presidenti Trump me njė postim nė Twitter.

Ndėrkohė presidenti Trump shpreh ngushėllime pėr familjarėt e viktimave dhe thotė se asnjė nuk duhet tė ndihet i pasigurtė nė njė shkollė nė amerikė.

 “Lutjet dhe ngushėllimet e mia pėr familjet e viktimave nga tė shtėnat e tmerrshme tė Florida. Asnjė fėmijė, mėsues apo dikush tjetėr nuk duhet tė ndihen tė pasigurt nė njė shkollė amerikane”, ka shkruar Trump pėrmes njė postimi nė Twitter.

3
Reagimi i Presidentit Trump nė Twitter

Redaksia Online
A.D/shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/02/2018, VITI VIII- NR.41