Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:34 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Mars 2018 - 13:40 | përditesuar në 13:53
Pikante/Polici gjobit makinėn,pronari
del me shkumė nė fytyrė nga berberi
Gjobat e policisė nė rrugėt e kryeqytetit, pėr shkak tė parkimeve nė segmente tė ndaluara, apo edhe parkime tė dyfishta siē ndodh rėndom, kanė prodhuar edhe njė moment pikant. 

Siē duket edhe nė kėtė foto tė siguruar nga Shqiptarja.com, njė drejtues automjeti ka dalė me shpejtėsi nga berberi pėr tė ndaluar policin i cili ndėrkohė po firmoste fletėn e gjobės. Nga nxitimi pėr t'i shpėtuar gjobės, ai ka dalė me shkumėn e rrojes nė fytyrė. Ky moment pikant ka tėrhequr edhe vėmendjen e kalimtarėve. 

futet per tu rrujt i ve gjobe polici
(Drejtuesi i automjetit del nga berberi me shkumė rroje nė fytyrė)

Megjithatė, drejtuesit tė kėtij automjeti, pas kėsaj eksperience tė pakėndshme, do t'i bėhet mėsim tashmė pėr tė shmangur parkimin e gabuar nė tė ardhmen, pasi herėn tjetėr nuk dihet si do dalė...

l.q/Shqiptarja.com

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
dea ndyrsirat e lali erit. kafshe te ndyra qe dalin per te grabit.
avatar
Anonim
Br O Dea po si do ti te jen policet si zagaret e Saliut qe te prisnin te makina per ti mar ato leket per vete apo me mir kta qe te ven gjoben
avatar
Anonim
Vlora Ky eshte kembe shpejt e faqebardhe..
avatar
Anonim
toni e fort kjo mbaje me shkum tani
avatar
Anonim
Tironsi PO PO KE DREJT PARKO KEQ KUR RRUHESH....PARKO KEQ KUR PI KAFE.... PARKO KEQ DUKE FOL SHOFER ME SHOFER MES RRUGES.... PARKO KEQ DUKE BO TUALET MES RRUGES .... PARKO KEQ KUR FLET NCEL..... PARKO KEQ KUR FOT GISHTIN NHUND.... VERTET PIKANTE PICA....
avatar
Anonim
W Shpikje alla shqiptarce
avatar
Anonim
Abc Aq shum eshte trem nga gjoba sa ka dal me shkum ne fytyr,por kur nuk ke lek me har buk mos maj makin
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63