Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 06:16 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
13 Mars 2018 - 23:57 | përditesuar në 23:54
Modelja i jep fund marrėdhėnies,
i dashuri jep lajmin e papritur
SHBA – Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid i kanė dhėnė fund lidhjes sė tyre 2-vjeēare. Pas thashethemeve qė kanė qarkulluar prej ditėsh se ēifti janė fejuar, Zayn ka dhėnė lajmin e papritur se ata nuk janė mė bashkė.

“Gigi dhe unė kishim njė marrėdhėnie shumė tė rėndėishme, me shumė dashuri dhe argėtim. Unė kam njė respekt dhe adhurim tė madh pėr Gigi-n si njė grua dhe shoqe. Ajo ka njė shpirt aq tė pabesueshėm.

Unė i jam mirėnjohės tė gjithė fansave tanė, qė po respektojnė kėtė vendim tė vėshtirė dhe nuk po e shkelin privatėsinė tonė. Ne donim qė kėtė lajm t’ua jepnim ne tė parėt. Ju duam tė gjithėve”,-ka shkruar Zayn nė llogarinė e tij nė Twitter.

Sipas spekulimeve tė shumta ata nuk ishin mė njė ēift prej disa kohėsh edhe pse e mbėshtesnin njėri-tjetrin.

Ēifti kishin disa kohė qė qėndronin larg njėri-tjetrit dhe kjo gjė kishte filluar ta dėmtonte marrėdhėnien e tyre. 

1

Redaksia Online
A.D/shqiptarja.com

6 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/03/2018, VITI VIII- NR.61