Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Politike
13 Shtator 2017 - 19:17 | përditesuar në 19:24
​Kėrkesa e Mediut pėr grup
Parlamentar, Balla kundėr
Kėrkesa e Fatmir Mediut pėr tė krijuar grup parlamentar me partitė aleate tė PD, nuk do tė ketė mbėshtetjen e PS.
 
Mėsohet se kreu i grupit parlamentar tė PS, Taulant Balla ėshtė shprehur kundėr kėsaj kėrkese.
 
Kuvendi pritet tė vendosė nesėr gjatė seancės parlamentare nėse do pranojė apo jo kėrkesėn e aleatėve tė PD pėr tė pasur grup parlamentar brenda radhėve tė opozitės. 

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250