Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Shtator 2017 - 22:09 | përditesuar në 22:32
​Uragani “Irma”, Shqipėria 100
mijė $ pėr tė prekurit nė SHBA
Nė mbledhjen e parė tė qeverisė sė re  janė publikuar Vendimet e Kėshillit tė  Ministrave pėr njė fond solidaritetit.
Qeveria e Shqipėrisė do ndihmojė tė prekurit nga uragani nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, pas shkatėrrimit nga uraganet me fuqi  shkatėrruese qė u pėrballen autoritetet amerikane.
Qeveria e re jep 100 mijė dollarė fond solidariteti pėr dėmet nga uragani nė shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
Uragani “Irma” shkaktoi 40 viktima dhe dėme tė konsiderueshme material dhe  miliona njerėz tė tjerė  janė evakuuar nga autoritetet
 
Redaksia Online
N.M/Shqiptarja.com

13 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
presheva 50 mije Euro dha per Presheven (sa per rikujtese)
avatar
Anonim
Anonim Uaaa Sa qeveri e poshter. U bene permbytjet ne shqiperi dhe i shkreti popull ska as buke per te ngrene dhe akoma nuk ju keni dhene asnje demshperblim. Dhe ju doni te ndihmoni Americen me ato lek qe Jan me te pasur se populli shqiptar. Do ishte shum me e drejte te benit nje mbledhje dhe ato lek te ja u jepni popullit tuaj se akoma sot i kan pasojat e permbytjeve qe kan ndodhur para ca viteve dhe e gjithe kjo per fajin tuaj
avatar
Anonim
Sadik Loqi Ca do bejn Teksanet me $100,000 tuajat mor idiota? Do blejne 50 mije gota kafe te 7 Eleven? Coni mer 7% e Lilo Labit.
avatar
Anonim
Blah blah, More Idjot Nje gjest human eshte gjest human,.Dole ti me fjal ofenduse te jesh negative. Jep ti karfil 1 euro dhe ske nevoj te kometosh negative, Harrova shqipetaret Jan gjykues per cdo gje, edhe pse per veten jan 1000 here me keq se ata si gjykohen,. Idjot je ti ktu, Behu njeri per vete ndihmo njerzimin per vete,. Kur nuk ke mundesi te ndihmosh falendero te tjeret si mundohen me aq sa mundesi kan,.
avatar
Anonim
Blenard U kputet ne b**the sja u ka nevojen usa o te mbaruar po shifni vendin tuaj qe e katandiset bagdat
avatar
Anonim
Njeriu i protestave Paska lane Ahmetaj skedinen pa vu me ndimu Ameriken me 100 mij ero ..
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65