Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Shtator 2017 - 12:42 | përditesuar në 23:09
VD/Deputeti i PD harron fjalimin
tė qeshura pafund nė Kuvend
Seanca maratonė e ditės sė djeshme pėr programin politik tė kabinetit “Rama 2” nuk ka kaluar pa batuta. Pėrveē debateve dhe replikave tė ashpra mes deputetėve, ka pasur dhe mjaft tė qeshura e batuta.

Ka qenė deputeti i Partisė Demokratike pėr qarkun e Vlorės, Agron Shehaj, qė ėshtė pėr herė tė parė nė karrigen e Parlamentit kėtė sesion, ka bėrė njė gafė gjatė fjalės sė tij, qė ka shkaktuar mjaft tė qeshura.

Nga emocionet apo nga lodhja, deputeti Shehaj ka humbur fjalinė pasardhėse nga fundi i fjalimit tė tij. Kanė qenė deputetėt e PS nė sallė, tė cilėt kanė shpėrthyer nė tė qeshura.

Mė tej, deputeti “ka harruar” atė pėr tė cilėn po fliste dhe ėshtė fokusuar tek e qeshura e kundėrshtarėve, duke i quajtur ata ekspertė, pėr tė cilėt madje kėrkoi dhe duartrokitje.  


Redaksia Online
D.Ē./Shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Tirona Presim ligje nga ky hajdar.
avatar
Anonim
Apasionata Me pelqen cfare the. I kane thene shume para teje. Psh Bakalli. Po kush ndegjon. Ato qeshin jo me Ty, Po me Popullin idiot. Ti kujt ja the. Atij Populli vk. Komentuesit, qeshin me dhimbjen e tyre e bojn sikur qrshin me Ju. Lomsh e li me pak fjal 😎
avatar
Anonim
Ss Pse more talleni me cunin.Ai eshte nga ata qe mbriar shkollen e larte pa kryer arsimin e mesem.Nuk eshte i vetem ka edhe te tjere si psh.cuni falliut sbesoj te jete me i mire se ky.
avatar
Anonim
Strazimiri koke zbathur Me ne funde dhe LGTB ka perfaqsuesin e saj ne parlament.
avatar
Anonim
Disi Te lumt Agron mos u merzit se qeshin kriminelat dhe delet e parlamentit ton me ne krye Ramen te gjitha ato qe the jan te verteta , ti je ndryshe nuk je si ata je nje njeri qe ke ec perpara me zgjuarsin tende dhe jo me duart e lyera me gjak si i kan ata qe qeshin aty , do ju vi dita dhe atyre ne mos nga shteti nga zoti se tallen me gjakun e njerzve jan ca kriminela te veshur me kostum e me pushtet qe do shporrurr brezi tyre qe e mban peng kete vend qe nga komunizmi , ti ec perpara z Agron bravo
avatar
Anonim
Dashi Havase Budalla budalla ky, por Basha ja mori nje 500 mije euro per t'a bere deputet!?
avatar
Anonim
gronja po ctu desh more kokpresh
avatar
Anonim
Klajdi Bravo Agron . Ai ambjent nuk te takon ty eshte shume i infektuar. Ti je nje Shqiptar i suksesshem . Perfundove studimet ekonomike ne Firence dhe krijove nje nga firmat me te medha punedhenese ne Shiperi. Pa tendera, vrasje,vjedhje si ata deputet qe qeshnin me ty. Mos u demoralizo por vazhdo ne rrugen tende .
avatar
Anonim
Papagalli Tw rrini tere naten deri ne oren 7 te dites se neserme edhe kompjuteri del jashte memories e jo me njerezit
avatar
Anonim
Tipi Agron shehaj halabak shfytezues.e bleu vendin e deputetit me shfrytezimin e bere rinise shqipetare.As kontributet nuk i paguan puntorve te ti e tani na ben moral.PeDet si gjithmon rethohen nga njeerez te zinj si ky
avatar
Anonim
Monika Pse nuk shikoni dhe degjoni ato qe tha,e vetmja gje qe ju mbeti ne mendje ishin te qeshurat e atyre kriminelave qe mbajne peng shqipetaret. Prandaj nuk bejm para ne se jemi siperfaqsor,mire na e bejne dhe komunizmin pak e keni.
avatar
Anonim
Tipi Ti do jesh supervizore te ids dhe e mron pronarin si qenushe e mire qe je.Ky financoi 8 vjet ps dhe se ben deputet dhe u hodh nga bregu tjeter ti na tregon komunizmin.Komunizmi iku me saleh birishin zogu
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40