Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
21 Mars 2018 - 11:31
Politike
Lobimi rus, PS: KQZ t verifikoj financimet e kontratat!PD kundr
Lobimi rus, PS: KQZ t verifikoj financimet e kontratat!PD kundr
Share
21 Mars 2018 - 10:11
Politike
Kokaina, Xhafaj -Prokuroris: Thrrisni Bashn dhe Berishn
Kokaina, Xhafaj -Prokuroris: Thrrisni Bashn dhe Berishn
21 Mars 2018 - 05:46
Politike
Rama pr “Politico.eu”: Serbia nuk hyn n BE para Shqipris
Rama pr “Politico.eu”: Serbia nuk hyn n BE para Shqipris
20 Mars 2018 - 20:52
Politike
Giuliani me ftes t iranianve n Tiran:Respekt qeveris shqiptare
Giuliani me ftes t iranianve n Tiran:Respekt qeveris shqiptare
20 Mars 2018 - 20:02
Politike
Lobimi, Kuvendi urdhëron KQZ të hetojë kontratat e PD
Lobimi, Kuvendi urdhëron KQZ të hetojë kontratat e PD
20 Mars 2018 - 17:01
Politike
Pakti Detar, Kolonel Pashaj: Merit e medias q u rinegociua
Pakti Detar, Kolonel Pashaj: Merit e medias q u rinegociua
20 Mars 2018 - 17:00
Politike
Eureporter: BE-ja, sinjale për nisjen e bisedimeve të anëtarësimit me Shqipërinë brenda verës
Eureporter: BE-ja, sinjale për nisjen e bisedimeve të anëtarësimit me Shqipërinë brenda verës
20 Mars 2018 - 16:15
Politike
BE, Rama: Presim negociatat! Mogherini: Mbshtetje100%!
BE, Rama: Presim negociatat! Mogherini: Mbshtetje100%!
20 Mars 2018 - 10:14
Politike
Rama me Hahn:Vetingu kt jav n fazn vendimtare t zbatimit
Rama me Hahn:Vetingu kt jav n fazn vendimtare t zbatimit
20 Mars 2018 - 10:07
Politike
Grupit negociator me Greqin i shtohet dhe Ksenofon Krisafi
Grupit negociator me Greqin i shtohet dhe Ksenofon Krisafi
20 Mars 2018 - 09:21
Politike
Lista/ Ja 20 kandidatt n gar pr n Gjykatn Kushtetuese
Lista/ Ja 20 kandidatt n gar pr n Gjykatn Kushtetuese
20 Mars 2018 - 08:54
Politike
Ekskluzive/ Nis kontrolli i 500 diplomatve,punonjsve t MPJ
Ekskluzive/ Nis kontrolli i 500 diplomatve,punonjsve t MPJ
19 Mars 2018 - 21:06
Politike
Përmbytjet në Durrës,Kadiu:Jetojmë aty ku skllavëria është e sofistikuar
Përmbytjet në Durrës,Kadiu:Jetojmë aty ku skllavëria është e sofistikuar
19 Mars 2018 - 20:06
Politike
Votat e LSI tePS,Caka-kolegut: Skraparllinjt t ojn nga ke...
Votat e LSI tePS,Caka-kolegut: Skraparllinjt t ojn nga ke...
19 Mars 2018 - 19:48
Politike
Ambasadorja greke në Tiranë: Vullneti politik do na sjellë sukses
Ambasadorja greke në Tiranë: Vullneti politik do na sjellë sukses
Share
19 Mars 2018 - 19:15
Politike
Vijon 'furtuna'eLSI, kshilltart e “fortess” s Mets, votat PS-s
Vijon 'furtuna'eLSI, kshilltart e “fortess” s Mets, votat PS-s
19 Mars 2018 - 19:04
Politike
'Deti', MetaautorizonBushatin t nisnegociatat me Greqin
'Deti', MetaautorizonBushatin t nisnegociatat me Greqin
19 Mars 2018 - 18:11
Politike
Gjermani, Xhafaj: Vlerësime për Vettingun në Policinë shqiptare
Gjermani, Xhafaj: Vlerësime për Vettingun në Policinë shqiptare
19 Mars 2018 - 15:40
Politike
Rama: Kush refuzon punn, i hiqet ndihma ekonomike!
Rama: Kush refuzon punn, i hiqet ndihma ekonomike!
19 Mars 2018 - 15:13
Politike
‘Frrokaj’ Basha: Kur dodal para drejtsis Tahiri, Dako e Sejdini?
‘Frrokaj’ Basha: Kur dodal para drejtsis Tahiri, Dako e Sejdini?
19 Mars 2018 - 14:01
Politike
'Tahiri', PS paralajmron Berishn,Ndreu:Do jap llogari
'Tahiri', PS paralajmron Berishn,Ndreu:Do jap llogari
19 Mars 2018 - 10:45
Politike
Mbledhja e KED, hapet rruga pr gjyqtart e Kushtetueses
Mbledhja e KED, hapet rruga pr gjyqtart e Kushtetueses
19 Mars 2018 - 07:34
Politike
Zef Brozi:Apeli im për ata që  mbrojnë të korruptuarit
Zef Brozi:Apeli im për ata që  mbrojnë të korruptuarit
18 Mars 2018 - 21:27
Politike
ArrestimiFrrokajt,Ndreu:Skandal t abuzohet me emrin tim e tPS
ArrestimiFrrokajt,Ndreu:Skandal t abuzohet me emrin tim e tPS
18 Mars 2018 - 19:45
Politike
Zgjedhjet në Shqipëri, raporti: Problem shit-blerja dhe financimet
Zgjedhjet në Shqipëri, raporti: Problem shit-blerja dhe financimet
Share
18 Mars 2018 - 18:50
Politike
Arrestimi i Frrokajt, Havari: N rrjet ‘peshq’ t tjer t mdhenj
Arrestimi i Frrokajt, Havari: N rrjet ‘peshq’ t tjer t mdhenj
18 Mars 2018 - 16:02
Politike
‘Frrokaj’,paralajmron Paloka:Po na fusni n luft pr ekzistenc
‘Frrokaj’,paralajmron Paloka:Po na fusni n luft pr ekzistenc
18 Mars 2018 - 15:08
Politike
Inceneratorët,Vasili: Bota i dënon si  shkaktarë të kancerit, ne mbyllim sytë
Inceneratorët,Vasili: Bota i dënon si  shkaktarë të kancerit, ne mbyllim sytë
18 Mars 2018 - 13:56
Politike
Rama, Berisha, Basha, Tahiri dhe Habilajt bashkë në një ‘film’/ VIDEO
Rama, Berisha, Basha, Tahiri dhe Habilajt bashkë në një ‘film’/ VIDEO
18 Mars 2018 - 13:34
Politike
Ministri Klosi prezanton projektligjin për kostimin e mbetjeve urbane
Ministri Klosi prezanton projektligjin për kostimin e mbetjeve urbane
1   2   3   4
Intervista
Intervista/ Jeta e arrir e nj gruaje pa mbshtetjen e nj burri
Berisha do vriste Ramn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e prndjek
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65
politike