Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 04:44 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
23 Gusht 2017 - 01:29
Politike
Deputetet e PD-së që u lanë jashtë listës bëjnë paqe mbas sherrit/FOTO
Deputetet e PD-së që u lanë jashtë listës bëjnë paqe mbas sherrit/FOTO
Share
22 Gusht 2017 - 16:40
Politike
Integrimi e investimet, të shtunën në Durrës kryeministrat e Ballkanit
Integrimi e investimet, të shtunën në Durrës kryeministrat e Ballkanit
22 Gusht 2017 - 12:53
Politike
Vasili citon Churchill: Ktu biznesin e shohin si nj lop q duhet mjel
Vasili citon Churchill: Ktu biznesin e shohin si nj lop q duhet mjel
21 Gusht 2017 - 21:08
Politike
​Kryeministri Rama i jep fund pushimeve, rikthehet n Tiran
​Kryeministri Rama i jep fund pushimeve, rikthehet n Tiran
21 Gusht 2017 - 18:54
Politike
Vizat, ambasada e Holands: Raporti ekziston, po shqyrtohet
Vizat, ambasada e Holands: Raporti ekziston, po shqyrtohet
21 Gusht 2017 - 18:46
Politike
Te dieln asambleja e PS, Rama pritet t zbardh kabinetin e ri
Te dieln asambleja e PS, Rama pritet t zbardh kabinetin e ri
21 Gusht 2017 - 17:42
Politike
Rikthimi i vizave? rregulli i BE: Holanda nuk vendos e vetme
Rikthimi i vizave? rregulli i BE: Holanda nuk vendos e vetme
Share
21 Gusht 2017 - 16:48
Politike
Rezoluta e SHBA: 600 mln USD pr muxhahedint n Tiran
Rezoluta e SHBA: 600 mln USD pr muxhahedint n Tiran
Share
20 Gusht 2017 - 18:27
Politike
Krkesa e Holands pr vizat dhe akuzat, Bushati: Klithma nga PD
Krkesa e Holands pr vizat dhe akuzat, Bushati: Klithma nga PD
20 Gusht 2017 - 17:28
Politike
‘Ali Pasha Arena’, vijon prplasja mes Trmet Peit dhe Tritan Shehut t PD
‘Ali Pasha Arena’, vijon prplasja mes Trmet Peit dhe Tritan Shehut t PD
20 Gusht 2017 - 11:03
Politike
Aksidenti, PD-Rakipit: Shko para drejtsis, Prokuroria s’jep mas
Aksidenti, PD-Rakipit: Shko para drejtsis, Prokuroria s’jep mas
20 Gusht 2017 - 09:41
Politike
Vizat, Vasili-Ramës: Ku je? Europa të vuri një zero të madhe 
Vizat, Vasili-Ramës: Ku je? Europa të vuri një zero të madhe 
19 Gusht 2017 - 21:52
Politike
​Heqja e vizave? Ristani ironi n facebook: ’e duam lvizjen e lir
​Heqja e vizave? Ristani ironi n facebook: ’e duam lvizjen e lir
19 Gusht 2017 - 19:35
Politike
Heqja e vizave? Topalli: Nj lajm i zi, Rama e bri drogn politik
Heqja e vizave? Topalli: Nj lajm i zi, Rama e bri drogn politik
19 Gusht 2017 - 19:28
Politike
Tabaku sulm Rams: Mir q s'el negociatat, por po na rikthen vizat
Tabaku sulm Rams: Mir q s'el negociatat, por po na rikthen vizat
19 Gusht 2017 - 19:21
Politike
Manjani: T ikin edhe ministrat e LSI, t’i lihet tepsia atij q i takon
Manjani: T ikin edhe ministrat e LSI, t’i lihet tepsia atij q i takon
19 Gusht 2017 - 18:51
Politike
Nard Ndoka sulmon kritikt e Bashs: Ata po vazhdojn t krkojn ‘babn’
Nard Ndoka sulmon kritikt e Bashs: Ata po vazhdojn t krkojn ‘babn’
19 Gusht 2017 - 17:49
Politike
Berisha: Pas Holands, Franca vuri ultimatum, Rama po rikthen vizat
Berisha: Pas Holands, Franca vuri ultimatum, Rama po rikthen vizat
19 Gusht 2017 - 17:34
Politike
Ministrat teknik t dorhequr do t qndrojn ende n detyr
Ministrat teknik t dorhequr do t qndrojn ende n detyr
19 Gusht 2017 - 16:41
Politike
​Mbyllet kampi i LRI, Kryemadhi t rinjve: Misioni juaj politika
​Mbyllet kampi i LRI, Kryemadhi t rinjve: Misioni juaj politika
19 Gusht 2017 - 11:34
Politike
Stadiumi i ri, deputeti i PD: Tërmet lëri shakatë, s’i huton dot tepelenasit
Stadiumi i ri, deputeti i PD: Tërmet lëri shakatë, s’i huton dot tepelenasit
19 Gusht 2017 - 11:28
Politike
Ekonomia, Petrit Vasili: Kryeministr ku je, po na ikin qindra milion euro
Ekonomia, Petrit Vasili: Kryeministr ku je, po na ikin qindra milion euro
18 Gusht 2017 - 18:52
Politike
Raporti pr zgjedhjet, Mandija u prgjigjet akuzave t Rams
Raporti pr zgjedhjet, Mandija u prgjigjet akuzave t Rams
18 Gusht 2017 - 17:24
Politike
Topalli sulm Bashs:Shite e vodhe PD, prite t fuste Rama n qeveri
Topalli sulm Bashs:Shite e vodhe PD, prite t fuste Rama n qeveri
18 Gusht 2017 - 16:45
Politike
Mandija i dorzon raportin BE-OSBE: Partit t heqin dor nga shitblerja
Mandija i dorzon raportin BE-OSBE: Partit t heqin dor nga shitblerja
18 Gusht 2017 - 15:18
Politike
​Luan Rama: Aksioni politik i LSI-së në këtë mandat, vepra jo fjalë
​Luan Rama: Aksioni politik i LSI-së në këtë mandat, vepra jo fjalë
18 Gusht 2017 - 15:00
Politike
Patozi: Basha t futet n adr ose t pres kocka nga Rama
Patozi: Basha t futet n adr ose t pres kocka nga Rama
18 Gusht 2017 - 12:45
Politike
Punsimet n fushat, Mandija: Kryeministria bllokoi denoncimin
Punsimet n fushat, Mandija: Kryeministria bllokoi denoncimin
18 Gusht 2017 - 12:12
Politike
Rama-ministrave t PD: Suksese n jet, raporti juaj ishte politik
Rama-ministrave t PD: Suksese n jet, raporti juaj ishte politik
18 Gusht 2017 - 11:21
Politike
Basha: Teknikt u sabotuan Rama gnjeu ndrkombtart
Basha: Teknikt u sabotuan Rama gnjeu ndrkombtart
1   2   3   4
Intervista
​Balliu:Komisionert e PD u shitn jemi t hapur pr bashkpunim
Ekskluzive/ Fleckenstein rrzon raportin e teknikve t PD-s
Intervista/17 vjearja shqiptare hap shoqat bamirsie online
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/08/2017, Viti VII - NR.197
politike