Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:43 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
15 Mars 2018 - 09:16
Politike
Asistenca,Basha: Urren t varfrit Rama: Un i prfshivan skem
Asistenca,Basha: Urren t varfrit Rama: Un i prfshivan skem
14 Mars 2018 - 22:58
Politike
Lobimi, Kryemadhi e ‘hapur’ ndaj Rusisë:S’jemi armiq,s’u bë qameti
Lobimi, Kryemadhi e ‘hapur’ ndaj Rusisë:S’jemi armiq,s’u bë qameti
14 Mars 2018 - 22:53
Politike
Kryemadhi: Ndërkombëtarët na nxisin që të dalim në protesta
Kryemadhi: Ndërkombëtarët na nxisin që të dalim në protesta
Share
14 Mars 2018 - 22:49
Politike
Takim me Ramën? Kryemadhi: Me Lindën jo Edin (dhe incidenti me Erën)
Takim me Ramën? Kryemadhi: Me Lindën jo Edin (dhe incidenti me Erën)
14 Mars 2018 - 22:43
Politike
Çfarë do bëjë, do më fusë në burg? Kryemadhi paralajmëron Markun
Çfarë do bëjë, do më fusë në burg? Kryemadhi paralajmëron Markun
14 Mars 2018 - 22:38
Politike
Kryemadhi: Nëse s’hapen negociatat Rama të ikë, se lëmë në Kryeministri
Kryemadhi: Nëse s’hapen negociatat Rama të ikë, se lëmë në Kryeministri
14 Mars 2018 - 20:52
Politike
Kryemadhi: "Tiran-Elbasan", afer korruptive Gjiknuri-Balla
Kryemadhi: "Tiran-Elbasan", afer korruptive Gjiknuri-Balla
14 Mars 2018 - 19:34
Politike
Shqipja në Maqedoni, Bushati: Triumf mbi pengesat dhe politikën e vjetër
Shqipja në Maqedoni, Bushati: Triumf mbi pengesat dhe politikën e vjetër
14 Mars 2018 - 19:17
Politike
Ahmetaj: Qëllim punësimi, ndihma ekonomike, periudhë transitore
Ahmetaj: Qëllim punësimi, ndihma ekonomike, periudhë transitore
Share
14 Mars 2018 - 19:27
Politike
Shqipja n Maqedoni, Meta: Akthistorik pr t ardhmen
Shqipja n Maqedoni, Meta: Akthistorik pr t ardhmen
14 Mars 2018 - 19:17
Politike
Gjuha shqipe në Maqedoni, PD: Hap para për klimë bashkëjetese
Gjuha shqipe në Maqedoni, PD: Hap para për klimë bashkëjetese
Share
14 Mars 2018 - 18:50
Politike
Rrugs pr n Baku, Meta fotografohet n Stamboll
Rrugs pr n Baku, Meta fotografohet n Stamboll
Share
14 Mars 2018 - 18:02
Politike
Shella:Lobimi,më shumë se skadal, kosto e madhe financiare për 2 foto
Shella:Lobimi,më shumë se skadal, kosto e madhe financiare për 2 foto
14 Mars 2018 - 17:51
Politike
Dita e Verës, Lulzim Basha uron shqiptarët nga qyteti i Elbasanit
Dita e Verës, Lulzim Basha uron shqiptarët nga qyteti i Elbasanit
Share
14 Mars 2018 - 16:45
Politike
Peqin, ministrja Gjonaj te Hipoteka: Denonconi korrupsionin e abuzimet
Peqin, ministrja Gjonaj te Hipoteka: Denonconi korrupsionin e abuzimet
Share
14 Mars 2018 - 16:36
Politike
Basha uron Merkel: Rikonfirmimi lajm i mirë për Gjermaninë dhe Shqipërinë
Basha uron Merkel: Rikonfirmimi lajm i mirë për Gjermaninë dhe Shqipërinë
Share
14 Mars 2018 - 14:09
Politike
PS 14 mln lek nga sponsort LSI publikon emrat e donatorve
PS 14 mln lek nga sponsort LSI publikon emrat e donatorve
Share
13 Mars 2018 - 20:15
Politike
Pampuri: Kompani brthamore ruse pr aeroportin e Vlors
Pampuri: Kompani brthamore ruse pr aeroportin e Vlors
13 Mars 2018 - 19:19
Politike
Qytetari ankohet pr legalizimin, Rama esurprizon: Ma solli drejtori
Qytetari ankohet pr legalizimin, Rama esurprizon: Ma solli drejtori
Share
13 Mars 2018 - 18:36
Politike
Edi Rama: Lobimi i PD n SHBA, do dalin materiale t tjera
Edi Rama: Lobimi i PD n SHBA, do dalin materiale t tjera
13 Mars 2018 - 17:57
Politike
Ngjela:Lu i krkoiBashs dorheqjen, PDanti-amerikane
Ngjela:Lu i krkoiBashs dorheqjen, PDanti-amerikane
13 Mars 2018 - 17:27
Politike
Gjirokastr/1tjetr kshilltar i LSI i bashkohet PS,1 antar ndan forcat
Gjirokastr/1tjetr kshilltar i LSI i bashkohet PS,1 antar ndan forcat
13 Mars 2018 - 15:20
Politike
Xhafaj: Informova ambasadorët e BE për progresin aktual të vendit
Xhafaj: Informova ambasadorët e BE për progresin aktual të vendit
13 Mars 2018 - 13:43
Politike
Spiropali-Bashs:Nse je trim dil, s'mund t'i shmangesh drejtsis
Spiropali-Bashs:Nse je trim dil, s'mund t'i shmangesh drejtsis
13 Mars 2018 - 13:28
Politike
Elbasan, restoranti 'provokon' qeverin,i kthen n'peshq'/Foto
Elbasan, restoranti 'provokon' qeverin,i kthen n'peshq'/Foto
13 Mars 2018 - 13:29
Politike
Meta:Këtë sezon veror fluturime të drejtpërdrejta ajrore Oslo-Tiranë
Meta:Këtë sezon veror fluturime të drejtpërdrejta ajrore Oslo-Tiranë
Share
13 Mars 2018 - 12:03
Politike
Lobim me rust? Donald Lumbi 1 orn zyrne Lulzim Bashs
Lobim me rust? Donald Lumbi 1 orn zyrne Lulzim Bashs
13 Mars 2018 - 11:37
Politike
Rama:Brenda vitit hapet rruga Elbasan-Tiran,fund gangrens
Rama:Brenda vitit hapet rruga Elbasan-Tiran,fund gangrens
13 Mars 2018 - 11:27
Politike
izmja,Kryemadhi:Niprit dothon ‘t'u thaft dora q nuk i re Rams’
izmja,Kryemadhi:Niprit dothon ‘t'u thaft dora q nuk i re Rams’
13 Mars 2018 - 10:20
Politike
Lidhja me rusët, Nishani merr në mbrojtje Bashën: Do rezistojmë!
Lidhja me rusët, Nishani merr në mbrojtje Bashën: Do rezistojmë!
1   2   3   4
Intervista
Intervista/ Jeta e arrir e nj gruaje pa mbshtetjen e nj burri
Berisha do vriste Ramn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e prndjek
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65
politike