Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:01 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Politike
22 Maj 2013 - 20:35
Balla: Ja si i shumon me kamera
njerėzit nė miting, Berisha
LIBRAZHD - Deputeti socialist Taulant Balla ka publikuar njė foto nga mitingu i Berishės nė Librazhd, nė tė cilėn radhėt e ngjeshura tė simpatizantėve sfumohen ēuditėrisht nga pamja e mitingur nga lart. Balla dukshėm ka pasur si qėllim tė denoncojė tė vėrtetėn e mijėra pjesėmarrėsve demokratė nė miting.

"Kjo ėshtė e vėrteta lakuriqe e mitingjeve tė stisura tė Saliut qė pėrpiqet tė manipulojė opinionin publik duke pėrdorur kamera tė sofistikuara qė i zmadhojnė pamjet e shesheve dhe organizuar shpėrndarjen e atyre pak njerėzve qė ndodhen nė to pėr tė krijuar idenė se sheshet janė plot", - shkruan Balla nė Fb.- "Ja pamja e vėrtetė e mitingut tė sotėm tė Saliut nė Librazhd. Kjo ėshtė nė fakt edhe mbėshtetja reale qė ka qeveria e rrėnimit nė Librazhd, Pėrrenjas, nė gjithė qarkun e Elbasanit dhe nė gjithė Shqipėrinė".

fotolajm
(Fotoja e publikuar nga Balla pėr mitingun e Berishės nė Librazhd)

Redaksia online
(ar.sh/shqiptarja.com)

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
dani Pse ky mos te jet montazhi jot!!?, se une kte besoj
avatar
Anonim
dani hahahaha Nuk behet fushat ne kete menyr o taulant , nuk i ha kush prrallat e tua , se ata qe kan qene ne meting i kan pare sa njerez kishte, se si i ka sjellur eshte tjeter gje , prandaj gjej nje gje tjeter se kjo nuk ecen
avatar
Anonim
puna ne mitingun e Berishes do apo s'do do te dalesh sepse hiqesh nga puna.Si komunistet qe te denoshin edhe me pushkatim keto komunistet tani te pushkatojne duke ti lene femijet pa buke.Boll me me presione le te dali kush e ndjen se keshtu asnjeher nuk ecet perpara.
avatar
Anonim
Tani Nje pyetje per shqiptarja.com Shume mire qe kerkoni te ruani te drejtat e autorit ku ne cdo foto qe publikoni ne website tuaj, i vini ate qe quhet "watermark" (si ne kete rast me a1report) Por nese foton e ka postuar Balla, a nuk eshte kjo marrje e pronesise se fotos qe ju beni, ne fakt nje shkelje e te drejtave te autorit?
avatar
Anonim
Kujtim Keshtu ndodhe kur e vetmja arsye per te dale ne shesh eshte ruajtja e vendit te punes, njerezt u lodhen nga presionet... duhen arsye morale per te mbushur sheshet. FRD eshte e vetmja e djathte qe i ka ngel moral politik
avatar
Anonim
tili Si heret e paske bo foton o taulant balla. Me sa pam ne tv ishte mbasdite vone mitingu. Ti e paske fotografu nga ora 2kur hengre drek te shpia mamit.
avatar
Anonim
Kastraveci ALPIN Tau-taulat Balla qenka punesuar per 2013-2017 mates (se sa te madh e ka Berisha matingun).Mate,mate por mos ja zvogelo Berishes se nuk ben mire.Ik te Edi(a).
avatar
Anonim
Komunisti Te rroje komunisti i paepur fanari Sali Berisha.
avatar
Anonim
shkodra te mundohet sa te doj se partin demokratike nuk e pshton as zoti
avatar
Anonim
bledi Po kjo dihet mo zoti balla. Nuk eshte cudi. Pastaj po nuk i zbuluat ju qe i beni vet kto gjera kush do i zbuloj ;)
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/07/2017, Viti VII - NR.172