Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
09 Shtator 2015 - 12:04 | përditesuar në 12:13
Denoncoi pronarin e lokalit për
kuponin, Rama falënderon qytetarin
Kryeministri Edi Rama ka falënderuar qytetarin nga Fieri që denoncoi pronarin e një lokali që nuk i dha kupon tatimor për shërbimin e ofruar.

“Falënderoj me respekt qytetarin e Fierit që refuzoi të paguajë pa kupon e bëri denoncimin që çoi në ndalimin e abuzuesit", shkruan Rama në faqen e tij në "Facebook".

Policia e Fierit arrestoi një 57-vjeçar pas denoncimit të kryer nga një 34-vjeçar që kishte drekuar në lokalin e tij dhe nuk ishte pajisur me kupon.

Redaksia Online
(e.g. Shqiptarja.com)

2 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 25/02/2018, VITI VIII- NR.45