Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:39 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
12 Tetor 2017 - 14:50 | përditesuar në 15:07
Deputeti i PS feston ditėlindjen,
ja si e surprizuan kolegėt
Seanca plenare e kėsaj tė enjteje ėshtė shoqėruar me debate tė forta mes deputetėve tė opozitės dhe mazhorancės. Por, pėrtej debateve e sherreve mes palėve, nuk kanė munguar dhe momentet e bukura. Deputeti i Partisė Socialiste, Bashkim Fino, feston sot 55-vjetorin e lindjes.

Kjo datė e veēantė pėr deputetin Fino duket se nuk ėshtė harruar nga kolegėt e tij socialistė. Kėta tė fundit kanė suprimuar Finon, teksa i kanė dhuruar njė buqetė me trėndafila tė kuq e tė bardhė.

Report Tv ka siguruar disa foto nga momenti ku deputetit i dhurohen lulen, ku siē duket ėshtė nėn shoqėrinė e disa deputetėve tė majtė, me tė cilėt shfaqet i qeshur dhe nė njė bisedė mjaft miqėsore. 

fino ditelindje

fino

fino 2
(Deputetėt e PS duke uruar Bashkim Finon)

Redaksia Online
D.Ē./Shqiptarja.com

 

 

 

 

10 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Mediu: Pyetja ime pėr Bashėn pse opozita s'ėshtė nė sheshe?
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278