Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:35 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
16 Shtator 2013 - 07:24
FOTOLAJM/ Ndryshimet në
sallën e mbledhjes së qeverisë
TIRANË - Me të ardhur në krye të qeverisë, kryeministri Edi Rama, i njohur për ndryshimet rrënjësore të pamjes së institucioneve që ka drejtuar, ka ndryshuar edhe pamjen e sallës së mbledhjeve të kabinetit të tij. Mbrëmjen e djeshme (15 shtator 2013) është zhvilluar edhe mbledhja e parë e qeverisë “Rama” dhe detajet e ndryshimit dukeshin shumë lehtë.

Përveç ndryshimit të vendit të qëndrimit të kryeministrit, ndryshe është edhe tavolina e mbledhjeve të kryeministrit me ministrat. Asaj i është ndryshuar ngjyra, ndërkohë që në hapësirën bosh të saj është një hartë e shekullit të 16, që tregon Europën.
mbledhja qeverise rama
(Në foto: Salla e re e mbledhjeve e kabinetit qeverisës Rama)

 mbledhja qeverise rama
(Në foto: Mbledhja e qeverisë Rama, 15 shtator 2013)

berisha qeveria
(Në foto: Pamja e sallës së mbledhjeve të kabinetit Berisha).

mbledhja qeverise berisha
(Në foto: Mbledhje e qeverisë Berisha).

Redaksia online
(ac/mag/shqiptarja.com)

13 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
ME forca RINIA
avatar
Anonim
ajaza ja ndryshimi i qeveris se re e une ju uroj pune te mbare dhe suksese e mos u trembni nga berishjanet ata jene te gjithe te semure prandaj themi ;Qente le te lehin karvani shkon perpara .
avatar
Anonim
drita Mbaresi n=mbaresi=mbaresi
avatar
Anonim
[email protected] Z.EDVIN RRUG TE MBAR SOT E ME SUKSES NDRYSHOJA FAQEN SHQIPERIS
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'Bashkėqeverisja', Cano:Qytetarėt marrin pėrgjigje brenda 10 ditėve
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/01/2018, VITI VIII- NR.17