Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:11 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
12 Janar 2018 - 16:33 | përditesuar në 16:42
Gafa e deputetit tė PD qė po bėn
xhiron e rrjeteve sociale/ VIDEO
Deputeti i PD, Klevis Balliu ishte i ftuar nė ‘Opinion’ pėr tė komentuar librin e ri qė ėshtė botuar mbi sekretet e ‘’Shtėpisė sė Bardhė” dhe Donald Trumpin, ndėrsa nė njė moment ėshtė shprehur se “Ky libėr ėshtė bėrė para se tė botohet “.

Gafa ka bėrė xhiron e rrjeteve sociale, pasi logjikisht ēdo libėr shkruhet dhe mė pas botohet. Ky ėshtė mandati i parė i Balliut nė Kuvendin e Shqipėrisė, ndėrsa nuk ėshtė herė e parė qė me thėniet e tij bėn xhiron e medieve sociale. 

d.b/shqiptarja.com

17 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Opinion Opinion-i eshte me kaka se ky.....bazuar ne cfare cilesish kane ftuar kete per ke komentuar mbi nje liber???? apo si rudina qe fton ne emision djalin e fullanit...media eshte me te vertete kazan.
avatar
Anonim
Belushka Bir Selman i nenes ke te qaj me pare,i biri me gomar se i jati,lum partija qe e ka,Pd e kandidoj ,bente fushate per LSI.
avatar
Anonim
Trimi Nuk e honeps fare kete balliun e aq me teper te Atin por kam pershtypjen se I referohet kur pasi shkruhet nje liber dhe pastaj botohet . Nje liber mund te doje vite per tu shkruar pastaj cohet per botim ne shtypshkronje. Por nuk I heq asnje presje asaj cfare throne komentiesit ne lidhje me karakterin e Ketij tocit.
avatar
Anonim
Bushi Me gafat qe beni ju kur do merreni. Die shkruatvse treni ka rrota. E ngaterruat me autobus.
avatar
Anonim
Blegerima Agolli Duket qe ju te Shqiptares.com keni zili nivelin e larte intelektual te deputetti Klevis Balliu i biri i gazetarit te mirenjohur komunisto-antikomunist Fahrije Ballijes! Plasni nga inati per kete gjeni: klavis fahri balli, qe i shton vlerat e i ngre nivelin intelektual parlamentit shqiptar!
avatar
Anonim
Blegero I BIRI I FARIUT ESHTE BUCE E PE SA VOTA I DHA SLABINJA,TOPES SE FARIUT E PASKA INTELEKT KY PALLOSH, PO ME E BUKUR ESHTE SE KA SHOQE EDHE KURVEN SALIANJI,MORE VESH BUCE.
avatar
Anonim
Ti Qenke per te te qare hallin o zguēe.
avatar
Anonim
o popull Edhe babai i tij nuk ka mend me shume ,por ka patur favor qe ka bere shkollen ne kohen e Enverit dhe hyn pak me shume tek njerezit,
avatar
Anonim
Pogradecari Po ta dini nga eshte nip Klevisi ju shyqyr di te shkruaj,po ja paska mbajtur qirin e Donald Trump c budalla prej Fariu.
avatar
Anonim
Pogradecari Po ta dini nga eshte nip Klevisi ju shyqyr di te shkruaj,po ja paska mbajtur qirin e Donald Trump c budalla prej Fariu.
avatar
Anonim
blenard ehh lum pd cfar ka
avatar
Anonim
Filanj Nuk ngelen me debila pa perdorur fjalen praktikisht per te zgjatur fjaline dhe kur nuk dine cfare te thone. Nejse bravo per koherencen e mendimit lidhur me librin qe u beka para se te botohet. Quo vadis Shqiperi?
avatar
Anonim
tironci ahh mer lul basha ca ke fut te pd, ne kujttum se shpetum nga tropojont por keto qekan me te trashe se ato ahh mjere populli shkrete kush do ta drejtoj mas ca vitesh
avatar
Anonim
Tirona Rival i denj per Nardin e zgjuar.Ca loqe ka shqupi krenohen ke ket toc kuklle.
avatar
Anonim
miri 2 Hahhahhahah ej merreni kete dhe nard ndoken ne te njejtin emision te dhjefsha portokalline!!!
avatar
Anonim
Fredi Nuk eshte gafe, Fahriu i vogel ka deformim te formes se mendimit. Mos te themi kujt i ngjan se e ka shume te afert.
avatar
Anonim
Flori Bravo #"Faro" fiks ashtu ėshtė
avatar
Anonim
Faro Edhe pret PD te vije ndonje dite ne pushtet me nje grup injorantesh e rrugacesh qe ka ne parlament.Viti 2018 dhe PD- ja perfaqesohet nga Edi Paloka, Mul Noka,Gent Strazimiri, Nard Ndoka,Klevis Fahri Balliu ect.Bir selman i nenes ke te qaj me pare......
avatar
Anonim
ce Ky intelektuali qe pėrfaqėson PD, ky eshte shvejku i PD , me tipa si ky dhe Strazua ( Himleri), muli( garipi kukesit, dha paloqen PD vjen ne pushtet ne vitin 2032
avatar
Anonim
ce Ky intelektuali qe pėrfaqėson PD, ky eshte shvejku i PD , me tipa si ky dhe Strazua ( Himleri), muli( garipi kukesit, dha paloqen PD vjen ne pushtet ne vitin 2032
Rezultate tė tjera: 1   2   Para
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16