Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
12 Tetor 2017 - 18:38 | përditesuar në 19:37
Genc Gjonēaj emėrohet Sekretar
i Pėrgjithshėm i Kuvendit
Zėvendėson nė kėtė detyrė Albana Shtyllėn
Genc Gjonēaj ėshtė emėruar Sekretar i Pėrgjithshėm i Kuvendit. Gjonēaj, me profesion jurist, zėvendėson nė kėtė detyrė Albana Shtyllėn e cila u zgjodh nė organet e Vettingut. Gjonēaj ka mbajtur mė herėt detyrėn e Sekretarit tė Pėrgjithshėm tė Ministrisė sė Brendshme. 

Gjithashtu, ai ka qenė edhe pėrfaqėsues ligjor i PS-sė nė Komisionin Qendror tė Zgjedhjeve. Posti i Sekretarit tė Pėrgjithshėm tė Kuvendit ishte vakant prej majit tė kėtij viti kur Albana Shtylla u zgjodh nė organet qė do bėjnė Vettingun e prokurorėve dhe gjyqtarėve. 

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Sas Kush ta ngeci kete legen o kryetar?
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/02/2018, VITI VIII- NR.41