Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Shtator 2017 - 19:48 | përditesuar në 19:57
Kishte tė dashur shqiptar, babai
grek vret me thikė vajzėn/FOTO
Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur nė njė familje greke, ku shkak mėsohet tė ketė qenė njė shqiptar. 

Babai ka vrarė me thikė vajzėn e tij 18-vjeēare pasi kjo e fundit ishte e lidhur me njė shqiptar. 

Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė lagjen “Petroupoli” nė Athinė, nė fund tė gushtit.

Vajza kishte marrė plagė tė rėnda me thikė nga babai, ndėrsa ka qėndruar nė spital nė gjendje kritike pėr jetėn, derisa ka ndėrruar jetė javėn e parė tė shtatorit.

Mediat greke shkruajnė se shkak ėshtė bėrė lidhja qė vajza e quajtur Irini kishte me njė djalė shqiptar. Mamaja e adoleshentes ka folur pėr herė tė parė pas tragjedisė, duke shpjeguar shkaqet e kėsaj ngjarjeje.

vajza
vajza
(18-vjeēarja qė u vra nga i ati dhe i dashuri shqiptar)

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Una Tmeeerrrrr......
avatar
Anonim
nena nena mos qofte gjalle me pa te vdekur femin po babai kriminel se dashuri si shqiptare nu eshte me keq se grek po shqiptaret kan me shum bes dhe burrnij o greke iqelbure
avatar
Anonim
Skrapalliu Po vazhduan keshtu greket, nuk ngelet me kembe femre ne greqi. Do ti therin te gjitha.
avatar
Anonim
Blenard Po cfar ka me sh nje grek nga nje shqiptar ??? Race e keqe
avatar
Anonim
Jeta Asgje nuk ka .....Perkunderazi nje pjese e madhe e tyre jane me prejardhe arvanitase pra SHQIPTARE ....thjesht ceshtje injorance
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40