Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Shtator 2017 - 14:11 | përditesuar në 15:20
PS nesėr zyrtarizon n/ kryetarin e
Kuvendit e kryetarėt e komisioneve
TIRANE-Nesėr do tė mblidhet Kryesia e Partisė Socialiste dhe grupi pėr tė caktuar n/ kryetarin e Kuvendit nga PS, kryetarėt e komisioneve dhe emrat e deputetėve.
 
Kryesia do tė mblidhet nesėr nė orėn 09:00 dhe grupi parlamentar nė orėn 09:30 minuta.
 
PS do tė drejtojė 5 komisione parlamentare, Ligjet, Politikėn e Jashtme, Ekonominė dhe Financat, Sigurinė Kombėtare dhe komisionin pėr Veprimtaritė Prodhuese, ndėrsa PD 2 komisione Median dhe Integrimin, LSI njė komision, atė tė Shėndetėsisė.
 
LSI i publikoi sot emrat e deputetėve nė komisionet parlamentare. 

Ndėrkohė qė sot pasdite do tė mblidhet Konferenca e Kryetarėve pėr tė bėrė ndarjen e komisioneve parlamentare dhe vendosur datėn e seancės plenare. 

dy.b/shqiptarja.com

13 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Kryetare Kuvendi Mimi Kodheli
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65