Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Shtator 2017 - 07:07 | përditesuar në 16:11
Pas njė ditė dhe nate tė gjatė seancė maratonė diskutimesh mė nė fund rreth orės 07:00 tė mėngjesit tė sė mėrkurės Kuvendi miratoi kabinetin e qeverisė 'Rama 2' dhe programin politik.
 
Programi dhe qeveria u votuan nė paketė. Nė votim morėn pjesė 129 deputetė, programi dhe qeveria e re u miratuan nga Kuvendi me 78 vota pro dhe 51 kundėr, ndėrsa 7 nuk morėn pjesė nė votim, 4 nuk ishin tė pranishėm.Redaksia Online
dy.b/ e.m/Shqiptarja.com
 

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Bon xhovi Lulashit i paska dal me ne fun gjumi.Pak me vonese.
avatar
Anonim
Gege Kosova Kjo eshte e verteta shqiptare dhe e drejta e Shqiperise, Ky eshte zeri dhe e mira shqiptareve,Jo Pllamet ne qader, e bertimat e sterkeqjet e turinjeve para ekranit,Realiteti peshimi i popullit, mesuesi tone me te drejte, vetme Ai-populli zgjedh me kompetence kush duhet t'i sherbej, vetem sovrani zgjedh sherbuesin e mire, sherbyesin e moralshem,te pergjegjeshem e te ndergjegjeshem,Vetem ai eshte i popu llit dhe per popullin.
avatar
Anonim
Gege Kosova Kjo eshte e verteta shqiptare dhe e drejta e Shqiperise, Ky eshte zeri dhe e mira shqiptareve,Jo Pllamet ne qader, e bertimat e sterkeqjet e turinjeve para ekranit,Realiteti peshimi i popullit, mesuesi tone me te drejte, vetme Ai-populli zgjedh me kompetence kush duhet t'i sherbej, vetem sovrani zgjedh sherbuesin e mire, sherbyesin e moralshem,te pergjegjeshem e te ndergjegjeshem,Vetem ai eshte i popu llit dhe per popullin.
avatar
Anonim
Aliu i Tepelenės O lul Bajga,qėnke njė koqe gomari o dylber. Nuk zune men akoma dhe pa fillu punė kjo qeveri ti llap nuk bo. Po fryhesh si shum o tunxh dhe po hiqesh si i menēėm por ki kujdes semos i shkelėsh hijen no njonit ne mer msysh. Nuk vje kurr nė pushtet ti me malokun sa tė jeni gjall,e keni hongėr ēorbėn e prishme tė dy spiunat e serbit e rusit. Jeni bo tė neveritshėm me gjithė taborin mrapa. Farė e keqe.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40