Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:15 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
12 Tetor 2017 - 13:52 | përditesuar në 18:22
Rama mbledh qeverinė nė Vlorė
tė premten dhe tė shtunėn/Axhenda
Kryeministri Edi Rama ka vendosur qė tė premten dhe tė shtunėn tė mbledhė qeverinė nė qytetin e Vlorės.

Mbledhja nė Vlorė bėhet nė vijim tė porosisė se Ramės pėr ta zhvendosur qeverinė nė rrethe. Ministrat do tė kenė disa aktivitete nė institucione me deputetėt e zonės.

Kėshtu praktika pėr tė mbledhur qeverinė nė cdo rreth nis nga qyteti bregdetar i Vlorės pėr tė vijuar mė pas nė rrethet e tjera.

Tė gjithė ministrat do tė jenė sėbashku me deputetėt e qarkut pėr t’u njohur me problemet qė shqetėsojnė qytetarėt.

dy.b/shqiptarja.com

10 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Mediu: Pyetja ime pėr Bashėn pse opozita s'ėshtė nė sheshe?
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278