Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:58 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Shtator 2017 - 12:55
Rama publikon "​Letrën e javës,
qytetarja: Më kthyet shpresën
Kryeministri Edi Rama ka publikuar “letrën e javës”, në faqen e tij zyrtare në “Facebook”. Këtë radhë, Rama publikon letrën e një qytetareje, e cila ka gjetur punë falë portalit “Mësues për Shqipërinë”.

Qytetarja Eva Sofi, e cila tashmë vijon punën si mësuese, ka falënderuar kryeministrin, duke shtuar se i është rikthyer besimi dhe shpresa se edhe në Shqipëri gjendet e drejta.

LETRA E JAVËS

Z.Kryeministër përshëndetje!
Jam shumë e lumtur dhe e gëzuar që falë portalit "Mësues për Shqipërinë" unë sot fillova punë si mësuese.
Ju falenderoj thellësisht nga zemra për këtë mundësi të jashtëzakonshme që na jepni. Falenderoj Ministren e Arsimit dhe Sportit, Znj.Lindita Nikolla dhe Drejtorin e Drejtorisë Arsimore Pogradec, Z.Ilir Torra.
Portali u zbatua me transparencë absolute në bazë të renditjes së pikëve të kandidatit. Më rikthyet besimin dhe shpresën se edhe në Shqipëri gjendet e drejta.
Me respekt
Eva Sofi

Redaksia Online
D.Ç./Shqiptarja.com

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
sapa Nuk ka gje me te keqe se te lavderosh veten aq me keq pa te drejte.A thua e kupton ky njeri qe behet i neveritshem?
avatar
Anonim
kokoshi bo bo bo prap plaku mere, esht bo me keq se sala, eh cna ka gjet, cdo 10 vjet del nai trap ne ate vend.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65