Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
17 Dhjetor 2017 - 16:05
Shendetesi
Rrepat e kuq, perimet e rinisë të përhershme, ja efektet e tyre
Rrepat e kuq, perimet e rinisë të përhershme, ja efektet e tyre
Share
15 Dhjetor 2017 - 14:18
Shendetesi
Fyt i acaruar dhe koll?Ja disa kura natyrale q mund t prdorni
Fyt i acaruar dhe koll?Ja disa kura natyrale q mund t prdorni
Share
15 Dhjetor 2017 - 11:08
Shendetesi
Simptomat e para t kancerit: Ku shfaqen dhe far duhet t dini
Simptomat e para t kancerit: Ku shfaqen dhe far duhet t dini
Share
14 Dhjetor 2017 - 14:35
Shendetesi
Ankthi,ja si ta shuani nmnyr natyrale, hiqni dor nga kto gjra
Ankthi,ja si ta shuani nmnyr natyrale, hiqni dor nga kto gjra
Share
13 Dhjetor 2017 - 10:04
Shendetesi
Arben Rrugia rikonfirmohet në  krye të maternitetit "Koço Gliozheni"
Arben Rrugia rikonfirmohet në  krye të maternitetit "Koço Gliozheni"
Share
09 Dhjetor 2017 - 15:21
Shendetesi
Sterilizimi nis edhe n Shkodr, Manastirliu:Ulen infeksionet spitalore
Sterilizimi nis edhe n Shkodr, Manastirliu:Ulen infeksionet spitalore
07 Dhjetor 2017 - 22:46
Shendetesi
Më shumë djathë për më pak sëmundje në zemër e në tru
Më shumë djathë për më pak sëmundje në zemër e në tru
Share
06 Dhjetor 2017 - 17:50
Shendetesi
Eksperimenti, nj diet me lngje mund t shroj diabetin e tipit 2
Eksperimenti, nj diet me lngje mund t shroj diabetin e tipit 2
Share
06 Dhjetor 2017 - 13:01
Shendetesi
Edhe mjekt e FA n ndihm tt prmbyturve,vizita dhe ilae falas
Edhe mjekt e FA n ndihm tt prmbyturve,vizita dhe ilae falas
Share
06 Dhjetor 2017 - 12:12
Shendetesi
Vizita mjeksore der m der te banort e prekur nga prmbytja
Vizita mjeksore der m der te banort e prekur nga prmbytja
Share
05 Dhjetor 2017 - 17:08
Shendetesi
Dorheqja e mjekve, Vokshi: E pazakont, qeveria t rris pagat
Dorheqja e mjekve, Vokshi: E pazakont, qeveria t rris pagat
05 Dhjetor 2017 - 18:49
Shendetesi
QSUT prgnjeshtron mediat: Asnj bllokim, puna vijon normalisht
QSUT prgnjeshtron mediat: Asnj bllokim, puna vijon normalisht
Share
05 Dhjetor 2017 - 17:22
Shendetesi
Jo vetm t shijshm, njihuni me vetit e shumta t fistikve
Jo vetm t shijshm, njihuni me vetit e shumta t fistikve
Share
01 Dhjetor 2017 - 12:43
Shendetesi
Sot Dita Botrore ndaj HIV/AIDS, disa kshilla jetike pr t prekurit
Sot Dita Botrore ndaj HIV/AIDS, disa kshilla jetike pr t prekurit
Share
30 Nentor 2017 - 11:38
Shendetesi
Bukë dhe vaj ulliri, ndëthurja perfekte ushqimi ideal për fëmijët
Bukë dhe vaj ulliri, ndëthurja perfekte ushqimi ideal për fëmijët
Share
30 Nentor 2017 - 01:43
Shendetesi
Si t ndaloni menjher migrenn me krip! Ja formula...
Si t ndaloni menjher migrenn me krip! Ja formula...
30 Nentor 2017 - 01:02
Shendetesi
Italia e para n bot pr ushqim t shndetshm, po Shqipria?
Italia e para n bot pr ushqim t shndetshm, po Shqipria?
Share
28 Nentor 2017 - 08:16
Shendetesi
Provimi i Shtetit, datat kur do testohen 707 mjeke farmacist
Provimi i Shtetit, datat kur do testohen 707 mjeke farmacist
Share
27 Nentor 2017 - 00:43
Shendetesi
A po t smur stresi? Kto jan 8 simptomat, zbuloni si ti luftoni ato
A po t smur stresi? Kto jan 8 simptomat, zbuloni si ti luftoni ato
Share
26 Nentor 2017 - 22:25
Shendetesi
Shumë shpejt mini robotë për të luftuar sëmundjen e kancerit
Shumë shpejt mini robotë për të luftuar sëmundjen e kancerit
Share
26 Nentor 2017 - 19:26
Shendetesi
Keni uri edhe pasi keni ngrënë? Mos u shqetësoni s’është faji juaj
Keni uri edhe pasi keni ngrënë? Mos u shqetësoni s’është faji juaj
Share
26 Nentor 2017 - 02:35
Shendetesi
Ulni temperaturn e fmijs suaj n pak minuta, pa prdorimin e ilaeve
Ulni temperaturn e fmijs suaj n pak minuta, pa prdorimin e ilaeve
Share
25 Nentor 2017 - 01:00
Shendetesi
Ja metodat natyrale si t qetsoni dhimbjen e koks
Ja metodat natyrale si t qetsoni dhimbjen e koks
Share
24 Nentor 2017 - 20:17
Shendetesi
Shehu: Pajisja qtrajton kancerin n QSUT,sht jasht funksionit
Shehu: Pajisja qtrajton kancerin n QSUT,sht jasht funksionit
23 Nentor 2017 - 04:55
Shendetesi
Zbuloni se sa kafe duhet t pini q t keni prfitime shndetsore
Zbuloni se sa kafe duhet t pini q t keni prfitime shndetsore
22 Nentor 2017 - 22:01
Shendetesi
TCH: 100 mln € për laboratorët MSH: Deformuat vlerat e kontratës
TCH: 100 mln € për laboratorët MSH: Deformuat vlerat e kontratës
Share
22 Nentor 2017 - 18:07
Shendetesi
Manastirliu:Në 2018 rritet me 5% paga për mjekët dhe infermierët
Manastirliu:Në 2018 rritet me 5% paga për mjekët dhe infermierët
Share
21 Nentor 2017 - 21:08
Shendetesi
Disa arsye pse t konsumoni nj filxhan aj n kto dit t ftohta
Disa arsye pse t konsumoni nj filxhan aj n kto dit t ftohta
Share
21 Nentor 2017 - 20:33
Shendetesi
Deputeti i PD: Ramaemrime politike n krye t spitaleve
Deputeti i PD: Ramaemrime politike n krye t spitaleve
21 Nentor 2017 - 18:16
Shendetesi
Hemodializa, Brae: Kompania transaksione t dyshimta/VD
Hemodializa, Brae: Kompania transaksione t dyshimta/VD
1   2   3   4
Intervista
'Qumshti', kreu i AFI: Qytetart t mos blejn produkte n rrug
Orlando: 12 t dnuar n Itali nuk arrestohen n Shqipri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi drogn,duhej t ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298
shendetesi