Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:23 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
20 Shtator 2017 - 17:10
Shendetesi
​Erdhi vjeshta e bashkë me të edhe alergjitë, ja si të mbrohemi
​Erdhi vjeshta e bashkë me të edhe alergjitë, ja si të mbrohemi
Share
15 Shtator 2017 - 17:34
Shendetesi
Alergjit n rritje n Shqipri, t prekura moshat 20 deri n 40 vje
Alergjit n rritje n Shqipri, t prekura moshat 20 deri n 40 vje
Share
14 Shtator 2017 - 16:20
Shendetesi
Njihuni me dobitë shëndetësore që sjellin farërat e rrushit
Njihuni me dobitë shëndetësore që sjellin farërat e rrushit
Share
13 Shtator 2017 - 17:20
Shendetesi
​Uthulla e mollës një formulë  bio për trajtimin e sinozitit
​Uthulla e mollës një formulë  bio për trajtimin e sinozitit
12 Shtator 2017 - 17:17
Shendetesi
Vëmendje! Si të përmirësoni shëndetin e zemrës suaj
Vëmendje! Si të përmirësoni shëndetin e zemrës suaj
11 Shtator 2017 - 22:58
Shendetesi
​Disa këshilla si të përmirësoni tretjen në mënyrë natyrale
​Disa këshilla si të përmirësoni tretjen në mënyrë natyrale
Share
07 Shtator 2017 - 14:10
Shendetesi
Vijon eksodi i bluzave të bardha pritet largimi i 140 mjekëve
Vijon eksodi i bluzave të bardha pritet largimi i 140 mjekëve
31 Gusht 2017 - 22:12
Shendetesi
SHBA, zbulim i pazakontë për trajtimin e kancerit në gjak
SHBA, zbulim i pazakontë për trajtimin e kancerit në gjak
31 Gusht 2017 - 05:59
Shendetesi
Mos e anashkaloni, msoni shkaqet e rnies s flokve
Mos e anashkaloni, msoni shkaqet e rnies s flokve
Share
30 Gusht 2017 - 04:31
Shendetesi
​Keni myk në thonjtë e këmbës? Receta e thjeshtë që do t’ju shpëtojë
​Keni myk në thonjtë e këmbës? Receta e thjeshtë që do t’ju shpëtojë
Share
19 Gusht 2017 - 05:49
Shendetesi
Ila natyral, rozmarina dhe kujdesi i saj pr trurin, mos e humbisni
Ila natyral, rozmarina dhe kujdesi i saj pr trurin, mos e humbisni
19 Gusht 2017 - 02:40
Shendetesi
Zbuloni disa nga përfitimet e shëndetit nëse konsumoni kos
Zbuloni disa nga përfitimet e shëndetit nëse konsumoni kos
Share
15 Gusht 2017 - 04:58
Shendetesi
Kujdes nga myku dhe lagështira në shtëpi, rrezikoni të sëmureni
Kujdes nga myku dhe lagështira në shtëpi, rrezikoni të sëmureni
Share
13 Shtator 2017 - 17:20
Shendetesi
​Uthulla e mollës një formulë  bio për trajtimin e sinozitit
​Uthulla e mollës një formulë  bio për trajtimin e sinozitit
14 Gusht 2017 - 03:21
Shendetesi
​Disa shenja q tregojn se fmija juaj kaprobleme me shikimin
​Disa shenja q tregojn se fmija juaj kaprobleme me shikimin
Share
11 Gusht 2017 - 23:25
Shendetesi
Sa duhet të jetë tensioni i gjakut në bazë të moshës dhe gjinisë
Sa duhet të jetë tensioni i gjakut në bazë të moshës dhe gjinisë
Share
11 Gusht 2017 - 02:57
Shendetesi
​Mjeku amerikan: 6 mënyra se si të parandaloni hemorroidet
​Mjeku amerikan: 6 mënyra se si të parandaloni hemorroidet
10 Gusht 2017 - 18:13
Shendetesi
udi n spitalin e Beratit, mjeku kardiologshrben dhe si gjinekolog
udi n spitalin e Beratit, mjeku kardiologshrben dhe si gjinekolog
10 Gusht 2017 - 17:13
Shendetesi
5 raste me antraks, mjeku: Si t shmangni prekjen nga smundja
5 raste me antraks, mjeku: Si t shmangni prekjen nga smundja
Share
10 Gusht 2017 - 15:46
Shendetesi
Pёr rigjenerimin e lёkurёs ka vetёm njё zgjidhje në Spitalin Hygeia
Pёr rigjenerimin e lёkurёs ka vetёm njё zgjidhje në Spitalin Hygeia
Share
09 Gusht 2017 - 23:43
Shendetesi
Vetitë kuruese dhe përfitimet shëndetësore të qepës
Vetitë kuruese dhe përfitimet shëndetësore të qepës
Share
09 Gusht 2017 - 22:30
Shendetesi
Antraksi prek pesë persona në Shqipëri, alarmi i specialistëve
Antraksi prek pesë persona në Shqipëri, alarmi i specialistëve
08 Gusht 2017 - 03:50
Shendetesi
Produkte natyrale me të cilat mund të trajtoni djegiet në lëkurë
Produkte natyrale me të cilat mund të trajtoni djegiet në lëkurë
Share
08 Gusht 2017 - 00:03
Shendetesi
SHBA, nxnsi 12-vjear prpjekje pr t gjetur kurn e kancerit
SHBA, nxnsi 12-vjear prpjekje pr t gjetur kurn e kancerit
Share
07 Gusht 2017 - 01:15
Shendetesi
Rreziku që vjen nga nishanet gjatë muajve të nxehtë të verës
Rreziku që vjen nga nishanet gjatë muajve të nxehtë të verës
Share
06 Gusht 2017 - 19:19
Shendetesi
Tenisi, noti, aerobia - tre sportet më të mira për shëndetin
Tenisi, noti, aerobia - tre sportet më të mira për shëndetin
Share
02 Gusht 2017 - 13:27
Shendetesi
Disa këshilla të vlefshme mbi kutinë familjare të ndihmës së shpejt
Disa këshilla të vlefshme mbi kutinë familjare të ndihmës së shpejt
Share
03 Gusht 2017 - 05:57
Shendetesi
Këto ushqime do të pastrojnë organizmin tuaj nga nikotina
Këto ushqime do të pastrojnë organizmin tuaj nga nikotina
Share
31 Korrik 2017 - 05:47
Shendetesi
Domatja dhe efektet e saj pozitive dhe negative në organizmin tuaj
Domatja dhe efektet e saj pozitive dhe negative në organizmin tuaj
Share
31 Korrik 2017 - 03:18
Shendetesi
Receta e lasht kineze pr normalizimin e kolesterolit n gjak
Receta e lasht kineze pr normalizimin e kolesterolit n gjak
Share
1   2   3   4
Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na krcnuan q t hyjm n zgjedhje
Vetting/Min.Drejtsis n Report Tv: KLD t vepronte m shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223
shendetesi