Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajmet e Fundit
24/02/2018
02:51
I jep fundmartess 12 vjeare me gruan e tij futbollisti shqiptar VIP & SPEKTAKEL
02:23
Britani, i dehuri hidhet mbi shina, treni kalon sipr tij Bota
02:10
Shtetet e Bashkuara do të hapin Ambasadën e tyre në Jeruzalem Bota
01:49
Hoti: keqardhje për Haradinaj, nuk përfaqëson interesat e vendit Kosova
01:31
Merr fund ëndrra amerikane, Trump: s’dua më që njerëzit të vijnë më lotari Bota
00:38
Aksidentohet aktori i famshëm i Hollywood gjatë xhirimeve të filmit VIP & SPEKTAKEL
23/02/2018
23:55
Ngec demarkacioni, qëllohet me vezë Albin Kurti Kosova
23:42
Bamir Topi: Pabesia greke e Berishs n paktin e detit t vitit 2009 Politike
22:51
Denoncimi real që po na bën Adriatik Llalla Analiza
22:45
Punimet në Arenën Kombëtare  stadiumi gati në vjeshtë/VIDEO Sport
22:34
Çaji magjepsës! Sjell lumturi për shpirtin e mendjen,si përgatitet Lajme t mira
22:21
Demarkacioni, kryetari i Kuvendit: Jemi shumë pranë konsensusit Kosova
22:17
Habit Vesa Luma:Jeta është e bukur si Rihanna, por e zezë! VIP & SPEKTAKEL
22:03
Zyrtarët e BE të mërkurën në Kosovë,a do arrihet Demarkacioni? Kosova
21:55
Trump paralajmëron Korenë:Do vendosim sanksionet më të gjera Bota
21:34
Asistenca,vijon replika ‘dhëmbë më dhëmbë’ mes Bashës e Ramës Politike
20:58
'Spille',Karkini ngaarratia:E kam vn un n lvizje Prokurorin Aktualitet
20:54
Gurët në veshka – Kura me limon dhe majdanoz që funksionon Shendetesi
20:36
Ish-amb.SHBA në Serbi: Katër  skenarë të mundshëm për Kosovën Kosova
20:28
Një dashuri e përfunduar! Kujt ja dedikon Eni Koçi këngën e re?/VD VIP & SPEKTAKEL
19:47
Tre këngëtarë shqiptarë në Festivalin e muzikës në Zvicër Kulture
19:25
Ministria e Brendshme njofton për  vende të reja pune, si të aplikoni Sociale
19:12
Ish-kryeministri suedez mesazh në shqip: Meritoni negociatat! Politike
19:12
BERZH, 35 milion euro pr hekurudhnTiran-Rinas-Durrs Ekonomi
18:58
Itali, thyen arrestin e shtëpisë, shqiptari ju dërgon 'selfie' nga Elbasani Aktualitet
18:35
Berat,Rama: HEC-et n Osum min pr turizmin, do i refuzojm Politike
18:33
Virusi i gripit, ja mënyrat se si mund të mbrohemi prej tij Shendetesi
18:33
Itali,vrau pronarin e lavazhit n Sarand, i riu kapet pas 3 vitesh Aktualitet
18:17
Asistenca,Rama i përgjigjet PD-LSI: Manipulim mizor, ja skema e re Politike
18:06
‘Piketoi’ Llalln,DASH:S’e falim korrupsionin,priten raste t tjera Politike
17:44
AKEP pranon shkeljet, rifillon konsultimet publike pr tarifat Ekonomi
17:29
Meta s’dha plotfuqinë për paktin me Greqinë,Rama përgjigje epike! Politike
17:13
Victoria Beckham thyen këmbën, kjo nuk e pengon për tu veshur bukur VIP & SPEKTAKEL
17:10
Rama nga Berati:N pranver nis Programi Kombtar i Punsimit Aktualitet
17:10
Rama nga Berati:N pranver nis Programi Kombtar i Punsimit Aktualitet
17:08
Telefonata e fundit e Elens pasi ukthye n Portin e Durrsit Aktualitet
17:00
Moment i pazakontë,fëmija bie nga ballkoni,ja 'heroi' që e shpëton/VD Bota
16:55
Elbasan / Bashkia, nismë për gjelbërimin  e qytetit  Aktualitet
16:43
'Njerëz të çmendur'! Modelja shqiptare nxjerr zbuluar fansin VIP & SPEKTAKEL
16:32
Mina me telekomandë e hashash, burg për dy trafikantët në Lezhë Aktualitet
16:24
Aksidenti tragjik n Maminas Report Tv siguron 2 video/VD Aktualitet
16:23
Itali,kontrolli në garazh 'fundos' shqiptarin,ja çfarë gjen policia Aktualitet
16:02
Zvicër, qëllohen me armë 2 persona jashtë ambiente të një banke Bota
15:30
Erdogan 'krcnon' terroristt:Do ju godasim me strategji t re Bota
15:28
Bashkia Shkodër, 1 minutë heshtje për viktimat e aksidentit të Velipojës Aktualitet
15:19
Denoncimi i PD, jep dorheqjen drejtori i Projekteve n INSTAT Politike
15:12
Kompania italiane nis aktivitetin në Shqipëri, eksporton në gjithë botën Ekonomi
15:09
Balla: Qendra Shëndetësore Gostimë do të rikonstruktohet brenda vitit Politike
15:06
"Mona Liza" afrikane del në ankand pas shumë vitesh e zhdukur Kulture
14:50
Sulmi ndaj Gjoks, Ademi: Nuk ka ndodhur as n 1997, por ecim para Sport
14:49
VD/Bashkia i krcnoi metherje, bagtit ende nrrugt e Sarands Aktualitet
14:33
Lirohet drejtori i portit Durrs, e zvendson ish-kreu i AKU Politike
14:29
IKMT do t shemb objektin e pest n Fier, me5kg lnd plass Aktualitet
14:13
I grabiti 14 mij euro kambistit n 2017, ekstradohet nga Gjermania Aktualitet
14:13
Silvana Caka: SOS Vettingu por organet që vlerësojnë,ta bëjnë vetë Politike
14:12
Skandali pronave/Akuza e fort e prokurorit: Vetm detin s'tjetrsuan Aktualitet
14:04
162 raste me fruth, Shndetsia plan masash:Vaksinim e kontroll Aktualitet
13:57
Sipas sondazheve, Ermal Meta pretendent për të fituar Eurovizionin VIP & SPEKTAKEL
13:46
Aksidenti me dy viktima n Maminas detaje t reja pr vajzn dhe autorin Aktualitet
13:46
Aksidenti me dy viktima n Maminas detaje t reja pr vajzn dhe autorin Aktualitet
13:40
S’u ftua Kosova, Shqipëria bojkoton ministerialin në Bosnje Politike
13:21
Hidhet shorti i 1/8 t Europa League, Milani prball Arsenalit Sport
13:18
VD/Bebi krcen dhe dfren nn ritmet e muziks q i bn i ati Lajme t mira
13:11
Studentt pa infopr debatin/ Marku: 5 kushte Nikolls, ndryshe protest Sociale
13:03
Grupi britanik “The Animals” n Tiran: Muzika na del nga shpirti VIP & SPEKTAKEL
12:54
Meta-Karajanov takim "lamtumire" pas mbarimit të mandatit diplomatik Politike
12:53
Sulmi me thik ndaj Gjoks, Shoqata e Trajnerve vrtetoi se sht fantazm Sport
12:50
Debati, Veliaj: Ja diferenca e lejeve të ndërtimit mes meje dhe Bashës Aktualitet
12:50
PS: Kuvendi t krijoj kushte pr foshnjat e deputeteve Politike
12:39
“Ferri në tokë”/ A është kjo prova se Assadi po përdor napalm ndaj popullit të tij? Bota
12:35
Kavaj, tentuan t grabisin nj argjendari, pranga dy autorve Aktualitet
12:25
Veliaj dhe Cana: Revolucioni jeshil,investim për gjeneratat e tjera Aktualitet
12:13
Problemet shëndëtësore që i shëron kripa në kushtet e shtëpisë Shendetesi
12:12
Prokuroria shqiptare krkon nga Italia dshmin e Moisi Habilajt Aktualitet
12:09
Lidhn dhe grabitn iftin n Shkodr, burg autorve Aktualitet
12:06
Riemërimi i Manohasës, Zhupa: Qeveria,tepsi pushteti të kurruptuar Politike
11:47
N krkim pr kanabis, i krkuari kapet n kulln e prindrve/Emri Aktualitet
11:39
Sulmi, flet gruaja e trajnerit Gjoka: U zgjova nga një ëndërr e tmerrshme Sport
11:32
Sulmi me thik ndaj Gjoks,FSHF shtyn ndeshjen Lufttari-Vllaznia Sport
11:32
Sulmi me thik ndaj Gjoks,FSHF shtyn ndeshjen Lufttari-Vllaznia Sport
11:29
Kurbin,godasin në kokë të njohurin Në burg 37-vjeçari me babanë e tij Bota
11:29
Kurbin,godasin në kokë të njohurin Në burg 37-vjeçari me babanë e tij Aktualitet
11:23
Pallati i rrezikuar n Gjirokastr/ Rami: Punimet zgjasin 6 muaj Aktualitet
11:11
400 kg kokainë nga Argjentina në Rusi me postën e ambasadës, ja “gracka” e policisë Bota
11:11
Abuzimime rrugt, kreu ARRSH n prokurori: Ja far dshmova Aktualitet
11:07
Vlorë, arrestohet 31-vjeçari i dehur, kundërshton policinë Aktualitet
10:51
‘Non grata’ n SHBA, Drejtuesi i 'Zrit Ameriks': Vendimi pr Llalln serioz Politike
10:29
Video“hit”/ Puntori: Urinojn n Gjirokastr, prmbytemi n Fier Aktualitet
10:24
Marrveshja pr demarkacionin, Kuvendi shtyn srish seancn Kosova
09:56
Ypi thirrje ish-sigurimsave: Thyeni akullin! Rrfehuni si na nxit/VD Politike
09:54
Historia e panjohur e statujs/Si u kthye Hoxhan filozofgjerman Dossier
09:54
Historia e panjohur e statujs/Si u kthye Hoxhan filozofgjerman Kulture
09:51
Trafikonin drogë në Kretë, në pranga dy shqiptarët Aktualitet
09:17
Zgjerimi i BE, Juncker dhe Hahn t dieln n Shqipri/ Axhenda Aktualitet
09:10
Petrit Vasili: Rama e qep gojën për fruthin, e hap për batuta të trasha! Politike
09:02
Investime dhe mbjellje pemësh Rama zhvendos qeverinë në Berat Politike
09:00
Bllokuan ambulancn pr trupin diplomatik, nnhetimdy polict Aktualitet
08:47
Gjirokastr, pas protestave nis ndrhyrja te pallati 8-katsh Aktualitet
08:47
Gjirokastr, pas protestave nis ndrhyrja te pallati 8-katsh Aktualitet
08:30
Lushnje/ Bie nga biçikleta, 71-vjeçari mbytet në kanal Aktualitet
08:22
Doko: Koncerti më 23 shkurt, ofron muzikë të rrallë klasike Kulture
08:15
15 mars, koncerti i Kamenicës e tenorit grek Stavros Salabasopulos Kulture
08:11
Kryegjyshata: Gjyqin për pronën në Sarandë e fitojmë ne Aktualitet
08:05
Albanologu Ksilander: “Gjuha e Shkipëtarëve” më e vjetra në botë Kulture
07:56
Gareth Bale dhe Real Madrid drejt divorcit Sport
07:50
Veliaj: Bojaxhiu, hipokrizi t ​flassh kundr kullave kur vet e ke shtpin n kull Politike
07:44
T prsekutuarit e spiunt, rrfim n anglisht me 9 maj Kulture
07:39
Financat: Borxhi publik u rrit më  shumë se PBB më 2017 Ekonomi
07:15
Si bleu fiktivisht me 300 mln lek 2 toka n Spille Karkini Aktualitet
07:15
Si bleu fiktivisht me 300 mln lek 2 toka n Spille Karkini Aktualitet
04:00
OKB: Irani respekton marrëveshjen bërthamore të arritur në 2015 Bota
03:41
Vrapi ndikon n prforcimin e ​kujtessdhe n luftimin e stresit Shendetesi
03:41
Vrapi ndikon n prforcimin e ​kujtessdhe n luftimin e stresit Shendetesi
03:02
Ja si e përdor Soros pasurinë e tij për të mainipuluar politikat e botës Bota
02:03
Makina t parkuara pran Kryeministris, denonconqytetari Aktualitet
02:03
Makina t parkuara pran Kryeministris, denonconqytetari Aktualitet
01:23
Ndeshja e Europa League, prleshje midis tifozve, humb jetn nj polic Sport
00:21
Gabimi i Berishës i jep goditjen fatale Atalantës nga Europa League Sport
22/02/2018
23:14
Erion Veliaj: Teatri i ri me trefishin e  sipërfaqes që ka sot - s'do ketë kullë Kulture
23:14
Erion Veliaj: Teatri i ri me trefishin e  sipërfaqes që ka sot - s'do ketë kullë Kulture
22:53
Policia sajoi vrasjen e familjes, kurth rusit 22-vjear Bota
22:37
VD/'Me mburrje i themi bots jemi shqiptar',Haradinaj vargje si n luft Kosova
22:37
VD/'Me mburrje i themi bots jemi shqiptar',Haradinaj vargje si n luft Kosova
22:03
Nga Patagonia në Havaj, fotot më mahnitëse të ylberëve që keni parë ndonjëherë Bota
22:03
Nga Patagonia në Havaj, fotot më mahnitëse të ylberëve që keni parë ndonjëherë Bota
21:54
Shuhet në moshën 80-vjeçare aktori durrsak i humorit Milto Profi Kulture
21:37
Fotot / Projekti, Stefano Boeri: Shkollat e reja  24 orë hapur Aktualitet
21:29
Video kompromentuese/Bode-Duka n ndeshjen e prfolur t Sknderbeut Sport
21:29
Video kompromentuese/Bode-Duka n ndeshjen e prfolur t Sknderbeut Sport
20:53
Gjoka rrëfen agresionin: Autorin e godita, ra në tokë dhe iku me vrap Sport
20:18
Mat, shkollat pa ngrohje/Nxënësit: Marrim dru nga shtëpia Sociale
20:13
AI/ Gjin Gjoni dhe gruaja tentuan t intimidojn''Shqiptarja.com'' Media
19:54
Aksidenti nShkodr, dyshime pr ekspertiz t rrem, hetime Aktualitet
19:49
Misteri i aksidentit ku vdiq Elena zbulohet pronari i 'Benz'-itvrass Aktualitet
19:49
Misteri i aksidentit ku vdiq Elena zbulohet pronari i 'Benz'-itvrass Aktualitet
19:20
Zv/Ministrja Kuko, inspekton sallën e DVP: Vlerësoj punën tuaj  Politike
19:01
Vdiq n aksident, Elenau kthye nga policia n Portin e Durrsit Aktualitet
19:01
Vdiq n aksident, Elenau kthye nga policia n Portin e Durrsit Aktualitet
18:41
Dhuna ndaj Gjokës/ Vllaznia e bashkia: E qëllimshme, të shtyhet ndeshja me Luftëtarin Sport
18:27
Bushati në Ukrainë/Pushtimi rus : Mbështesim sovranitetin tuaj  Politike
18:16
Terroristii ISIS/Drejtsia e SHBA falenderon policin shqiptare Aktualitet
18:16
Terroristii ISIS/Drejtsia e SHBA falenderon policin shqiptare Aktualitet
18:03
Iran, gruaja maskohet si burrë për të hyrë në stadium Sport
17:53
Dhunohet trajneri i Vllaznis, tentojn ta godasin me thik Sport
17:53
Dhunohet trajneri i Vllaznis, tentojn ta godasin me thik Sport
17:43
Ngjela-Lu-së: Shqiptarët presin nga SHBA eliminimin e kësaj treshe Politike
17:43
Ngjela-Lu-së: Shqiptarët presin nga SHBA eliminimin e kësaj treshe Politike
17:38
Emri i Maqedonisë përçan koalicionin qeverisës në Greqi Bota
17:36
SHBA,Trump mbështet armatosjen e mësuesve në shkolla Bota
17:20
Pakti/Bakoyanis sulmon qeverin e saj: Po bni negociata t fshehta Politike
Intervista
Reforma n Akademi, Gjinushi prReport Tv: Un,rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pr kandidattpr kryebashkiak
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin q 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43