Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:20 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
SKEDAT
08 Mars 2013 - 19:22
Ekskluzive/ Berisha: Do zbardh
50mijë$ që mori PD nga Gjallica
 DITARI MARS 1997/ 16 vjet nga lufta civile zbardhen bisedat sekrete politike mes ish-presidentit Berisha me përfaqësuesit e PS-së Ky dokument ekskluziv që Shqiptarja.com sjell sot për lexuesit e vet, është një “testament” politik sesi PD e PS po përpiqeshin të zgjidhnin situatën.

Faksimile  e takimit te Berishës si President me liderët e PS, publikuar ne Shqiptarja.com Lexoni shkrimin e gazetes, versioni PRINT
(sg/shqiptarja.com)

19 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/07/2017, Viti VII - NR.171