Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
SKEDAT
09 Dhjetor 2011 - 14:42
Kush është Emiljano Shullazi
Emiljano Shullazi është një emër i njohur për drejtesinë dhe policinë. Ai është ndaluar disa herë nga policia për kërcenime dhe armëmbajtje pa leje. Ndërsa, pak kohë më parë, u lirua nga burgu pasi kreu dënimin prej 7 vjetësh e 4 muaj burg për trafik droge. Emiljano Shullazi, i cili është cilësuar si anëtari dhe si drejtuesi i grupit, tashmë është i arrestuar. Anëtarë të tjerë të kësaj bande, e cila është krijuar në Tiranë, janë Ervin Ferhati, Artan Allushi, Erges Ymeri, Artan Shabani, Ben Cami, Selfo Driza, Ermal Gogu, të gjithë të arrestuar. Ky grup kriminal, sipas policisë, merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Në datën 9 nëntor 2011 Shullazi është arrestuar së bashku me një shokun e tij për veprën penale të armbajtjes pa leje. Emiljano Shullazi dhe Gilmand Dani, u arrestuan nga forcat e komisariatit të policisë nr. 2. Policia tha se menjëherë pas kapjes së tyre, janë ushtruar kontrolle në banesat përkatese. Efektivët që u morën me kapjen e tyre thanë se në cilësinë e provës materiale u sekuestrua pistoleta, maskat, telefonat e dy të ndaluarve, si dhe makina e cila ishte në pronësi të kuvendit të shqipërisë. Po ashtu dhe disa kohë më parë, Shullazi është kapur me armë, por ka deklaruar se ajo ishte artizanale dhe e kishte dhuratë, duke hedhur poshtë dyshimet se po planifikonte ndonjë ngjarje kriminale.

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Qefulli Ah more vemjet e shoqerise civile te tere tek i semes do veni nje nga nje, nga njeri tjetri ose ligji. Nje fjale i pershkruan te gjithe keta tipa " DRITESHKURTER "
avatar
Anonim
dajti tan dajti osht cun 1sh gjithashtu ene shullazi rrespekte
avatar
Anonim
Cun me seder Allahu i rujt te 2ja palet mos i qist kurr perball
avatar
Anonim
arni ishalla nuk i nxjerr mesa kam nigju jan te dy mysliman te devoshem si shullazi ashtu dhe lame ... po hitsoria ktyre ka vazhdu sh vite me para dhe si dihet si do vej shullazi esht forcu shum se ka nkrah ps nqs qendron ps dhe 4 vite te tjera pas ktij mandati shullazin nuk mund ta ul mo njeri ... edhe altini sh nalt esht se ka pas shancin si ka trashgu bizneset e axhes po edhe gjoba tfuqishme vendos
avatar
Anonim
r Sa te papune ka shqiperia ncncnnn.po ca ju duhet ju m t keqen me hallet e te tjerve shifni hallet e juja.Kto 2 Babalet dot jan nsr sjan pasnsr del nji tjeter si puna ktyre.I fort sot esht ai q bo lekun jo ai q i lakohet emri lart e posht e nk dihet nga do i vij e keqja.
avatar
Anonim
nipi atij qe i lakohet emri i lakohet sepse po ben dicka nuk i lakohet emri njeriu kot
avatar
Anonim
Tan_Djali Po rrini urte o cuna pse flisni kot lart e poshte .Pse jepni informata kur sdini gje .Po rrini urte se te dy kan pushtet sa me e thir pronarin e kesaj gazete dhe me gjet IP se nga kan ardh komentet dhe e dini se Altini e ka 1m larg shtepis kte gazeten ku ju po komentoni dhe me ju gjet ju con me internim ne arabi saudite po rrini urte mos hapni goje kot se sdo ju cliroje vendin asnjeri as tjetri
avatar
Anonim
ee11 o tan djali ne shqiperi me nje IP jan te pakten 500 veta, nuk eshte si ne shtete tjera ketu me te gjet nepermjet IP, pastaj sa vete e shajne dhe e lavderojne altinin po tu merrte me kto gjona ai sdo i dilte as dita as nata.
avatar
Anonim
xhxxxx O shoku Altini e ka pasurin e vet jo te xhajes po ti nuk e njef e prandaj flet kshu ....askush nga ju se njef altinin si ftyre e jo me me dit per gjonat qe ka e mos u merrni me llafe si grat ....mili cun tirim eshte nuk e diskutojm po Altini eshte killer gjak ftot te vret per i fjal goje dhe e ka frik dhe cdo njeri...po Altini eshte dhe super cun ATA qe e njohin personalisht ata qe se njohin flasim kshu si ju.
avatar
Anonim
eni po pse mili nuk esht killer gjakftoht mili e ka nis i vetem ket rrug nuk ka pas mbeshtetje vetem shoqni kurse ai tjetri ka pas axhen e tij nkrah vajdinin ku kishe burr nane ti dilte kush perball vajdin lames ne at koh vetem emiljano shullazi i doli perball dhe e coi per lesh kur ka heq vajdinin ket tjetrin se ka gjo ,,,, shullazi esht ma gangster
avatar
Anonim
nisi po normal altini esht sh gangster dhe esht gjobvenesi numer 1 ktu ne shqiperi ska lon biznesmen pa i von gjob po ka shum gjaqe hapur dhe si mili si altini heret a von do ikin se kan bo sh vrasje
avatar
Anonim
bojana i aleksandar u zatvoru
avatar
Anonim
daja po ik o ti nisi mo na trego lekt qeke i vogel ti spaske pa tv shum vite para ik pi dhe pak qumesht rritu dhe pak e njoftohu mir kush jan njerzit
avatar
Anonim
nisi po un spo e shaj altinin un e di sh mir se esht nje nga gangsteret me tfuqishem ne shqiperi ka bo 5-6 vrasje me elidon kotorrin dhe doli pa bere buj fare dhe nuk i permendet emri hic sepse ka mbeshtetje tmadhe ekonomike ka top chanel top albania radio juvenilja pasticei venecia etj qe kan qen pasuri te xhajes se tij vajdinit por dhe ti shullazin mos e shaj sepse i ka bo cdo gjo vet pa ndihmen e kerkujt dhe mili kur i hoqi vajdinin ket tjetrin se ka gjo por altini mcifet ndomje
avatar
Anonim
xhxxxx O nisi kush ka bo 5-6 vrasje Altini? Po Altini dyshohet per 33 vdasje o shoku dyshohet ATO qe ka policia lere me ato ca ka bo pa i dit njeri o boss po se njef altinin ti 1 her i eshte permend emri altinit nga sali berisha ne parlament se skan byth tjeret me ja perment se ai te vret o bisha ska llafe
avatar
Anonim
daja o nisi un jetoj ne tiran o vlla rri urt se nuk i njef njerzit ti shoku i i ke ngju vetem emrat ktyre kurse un kam shum shok njonin nga kto
avatar
Anonim
ggg emi hej daku boll u moret me emin se nuk i keni mire gjojnat oki
avatar
Anonim
nisi o daja po ti meqe shan shullazin duhet te jesh shoku altinit dhe normal qe do lavdrosh altin lamen por un po flas at qe esht per tthon altin lamaj e mund shullazin vetem se ka lek po heqja leket barazoje me shullazin dhe shife a e kalon javen ....
avatar
Anonim
maloki Ca jeni ju more plehra qe flisni ashtu.po kush qenkan kta maloket njehere.maloket jane njerez punetore the te ndershem.kur ju jeni plehra qe vjen ky mut shullazi the ju qin grat e motrat edhe ju helmon kalamajt me droge.ne si pjerdhim kta lloj mutash po ja mushim bythet fisheke
avatar
Anonim
Stellina Bravo leggenda e tirones thyja turit malokve o mili parkut ,me respekt ben hoxha rruga bardhyl
Rezultate tė tjera: 1   2   3   Para
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16