Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:39 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
SKEDAT
08 Mars 2013 - 19:29
Kushtetuesja argumenton pro-në
e Referendumit për Mbetjet
Gjykata Kushtetuese ka publikuar sot, vendimin e saj për aprovimin e Referendumit të Importit të Mbetjeve. Në një material të gjatë dhe të detajuar, jepen argumentat juridike që mbështesin kërkesën e nismëtarëve dhe hedhin poshtë, atë të institucioneve të shtetit për mosmbajtjen e tij.

Referendumi per Mbetjet, Vendimi i Gjykates Kushtetuese 

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Romani “E penguara”, Kadare intervistė pėr gjermanen “Die Welt”
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 27/07/2017, Viti VII - NR.175