Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
SKEDAT
27 Qershor 2013 - 07:03
Lista e Deputetëve
të zgjedhje 2013
PARTIA SOCIALISTE

1.EDI RAMA
2.VALENTINA LESKAJ
3.KOÇO KOKËDHIMA
4.LUIZA XHUVANI
5.FATMIR TOÇI
6.ANDREA MARTO
7.BLENDI KLOSI
8.KLODIANA SPAHIU
9.ILIR BEQAJ
10.NAMIK DOKLE
11.GENTIAN BEJKO
12.ARTUR BUSHI
13.BASHKIM FINO
14.ARTA DADE
15.OLTA XHAÇKA
16.ILIRIAN PENDAVINJI
17.ILIR XHAKOLLI
18.YLLI PETRAJ(ZIÇISHTI)
19.SHKËLQIM CANI
20.ULSI MANJA
21.VEXHI MUÇMATA 
22.MIMI KODHELI
23.ARMANDO PRENGA
24.ARBEN NDOKA
25.PANDELI MAJKO
26.SAIMIR TAHIRI
27.VASILIKA HYSI
28.DITMIR BUSHATI
29.FATMIR XHAFAJ
30.LINDITA NIKOLLA
31.BESNIK BARAJ
32.XHEMAL QEFALIA
33.SADRI ABAZI
34.PARID CARA
35.SPARTAK BRAHO
36.ARTAN GAÇI
37.PJERIN NDREU
38.RAKIP SULI
39.MILENA HARITO
40.DASHAMIR PEZA
41.GRAMOZ RUÇI
42.ERION BRAÇE
43.EGLANTINA GJERMENI
44.ILIRJAN CELIBASHI
45.ARMANDO SUBASHI
46.ARBEN ÇUKO
47.PIRO LUTAJ
48.MAJLINDA BUFI
49.ERVIN KOÇI
50.BEN BLUSHI
51.DAMIAN GJIKNURI
52.EVIS KUSHI
53.ALFRED PEZA
54.TAULANT BALLA
55.MUSA ULQINI
56.MIMOZA HAFIZI
57.TOM DOSHI
58.PAULIN STERKAJ
59.NAMIK KOPLIKU
60.FIDEL YLLI
61.ERMONELA VALIKAJ(FELAJ)
62.EDUARD SHALSI
63.EDUART BEJKO
64.ARBEN AHMETAJ
65.ERION VELIAJ
66.ANASTAS ANGJELI


PD MANDATE 

1.EDUART HALIMI
2.IGLI CARA
3.ALBANA VOKSHI
4.GENT STRAZIMIRI
5.OERD BYLYKBASHI
6.ASTRIT PATOZI
7.ARBEN RISTANI
8.LILJANA ELMAZI
9.RIDVAN BODE
10ELEINA QIRICI
11.EDMOND SPAHO
12.FATMIR MEHDIU
13.GJERGJI PAPA
14.SHEFEREDIN SHEHU
15.BEDRI HOXHA
16.ROLAND KETA 
17.FLAMUR NOKA
18.BESNIK DUSHA
19.ALBAN ZENELI
20.ALDO BUMÇI
21.GJOVALIN KADELI
22.ALBINA DEDA
23.SALI BERISHA
24.MYQEREM TAFAJ
25.MAJLINDA BREGU
26.HALIM KOSOVA
27.FLORION MIMA
28.GERTI BOGDANI
29.DASHAMIR SHEHI
30.JORIDA TABAKU
31.EDI PALOKA
32.KELTIS KRUJA
33.KASTRIOT ISLAMI
34.ARBEN IMAMI
35.EDUARD SELAMI
36.ARDIAN ABEDIN TURKU
37.LUCIANO BOCI
38.JOZEFINA TOPALLI
39..HELIDON BUSHATI
40.VOLTANA ADEMI
41.NARD NDOKA
42.GJOVALIN BZHETAJ
43.GENC POLLO
44.ASTRIT VELIAJ
45.GENC RULI
46.SOKOL OLLDASHI 
47MESILA DODA
48.KOSMA DASHI
49.SHPËTIM IDRIZI

PR 

1.AGRON DUKA
2.YLLI SHEHU

PDIU
1.DASHAMIR TAHIRI 
2.TAHIR MUHEDINI
3.OMER MAMO
4.AQIF RAKIPI

LSI
1.ILIR META
2.MONIKA KRYEMADHI 
3.LEFTER KOKA
4.KLAJDA GJOSHA
5.LUAN RAMA
6.EDMOND HAXHINASTO
7.PETRIT VASILI
8.ROBERT BITRI 
9.SHKËLQIM SELAMI
10.PIRO KAPURANI
11.PËRPARIM SPAHIU
12.AGRON CCELA
13.NASIP NACCO
14.GLEDJON REHOVICA
15.VANGJEL TAVO
16.BUJAR KLLOGJRI

PBDNJ 
1.VANGJEL DULE

PDKSH
1.MARK FRROKU 


DEPUTETI I 140 OSE APOSTOL GOCI I LSI OSE ALBAN ZENELI I PD


Redaksia online
(sg/shqiptarja.com)

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
ipresikutumen Pershendetje z Rama. Vetem kujdes Kavajotet. Faleminderit.
avatar
Anonim
Titi Shume prej ketyre jane anonime. Shume gabim beri Rama qe futi ca fytyra si Angjeli dhe Braho dhe la jashte listes disa nga aleatet e tij si Milo, Gjinushi dhe Koci.
avatar
Anonim
LEO E NUK KA SI TE NDOLLE ME BUKUR SE TE JESHE NEN SHNTAZHIN E POLICISE DHE KUPOLES SE POLICIS SE SHTETIT DHE TE ARRISH TE DALESH DEPUTET NE QARKUN E SHKODRES .............URIME ZOTI MARK FRROKU NE DETYREN E RE NE PARLAMENTIN E RI , URIME TY DHE PARTISE KRISTIAN DEMOKRATE me kryetare av.DHIMITER MUSLIA QE ARRITET QE TE PERFAQSONI NE PARLAMENT FILOZOFIN KRISTIANE E CILA ESHTE PERFAQSUAR NGA DISA QE VETEM KRISTIAN NUK JANE .
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/07/2017, Viti VII - NR.170