Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:23 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
SKEDAT
02 Maj 2013 - 07:44
Lista e kandidatëve të PD për zgjedhjet e 23 qershorit
SHKODËR
Jozefina Topalli
Nard Ndoka
Astrit Bushati
Arenca troshani
Benet Beci
Gjok Uldedaj
Fredi Stërkaj
Ramiz Çobaj
Ndue Paluca

BERAT

Genc Pollo
Astrit Veliaj
Ferdinand Pone
Lefter Maliqi
Arenc Berati

DIBER
Jemin Gjana
Selami Xhepa
Sherefedin Shehu
Bedri Hoxha

ELBASAN
Arben Imami
Luçiano Boçi
Klodiana Cankja
Fahri Balliu
Dashnor Sula
Ardian Turku
Shefqet Deliallisi
Bardhyl Musai Elbasan
Sytbi Hida Gramsh
Aurel Bylykbashi

TIRANË
Sali Berisha
Aldo Bumçi
Suzana Guxholli
Keltis Kruja
Halim Kosova
Gerti Bogdani
Visar Zhiti
Eduart Selami
Florian Mima
Ilir Rusmali
Myqerem Tafaj
Dashamir Shehi
Jorida Tabaku
Tritan Shehu
Viktor Gumi
Arben Ristani
Genti Strazimiri

LEZHE
Majlinda Bregu
Pal Dajçi
Gjovalin Kadeli
Paulina Hoti
Mark Marku

VLORE
Astrit Patozi
Ardian Kollozi
Glori Hysi
Leonard Demi
Kreshnik Çipi
Petraq Milo
Kosta Barka

DURRES
Eduard Halimi
Oerd Bylykbashi
Igli Cara
Albana Vokshi
Gjergj Lezhja
Ndriçim Babasi
Osman Metalla

FIER
Sokol Olldashi
Alfred Rrushaj
Mesila Doda
Kastriot Islami
Fatos Beja
Myslym Murrizi
Ibrahim Morina

KORÇE
Ridvan Bode
Edmond Spaho
Gjergji Papa
Ardian Shkelqimi
Fatbardh Kadilli
Artan Zaimi
Eduard Ypi
Ledina Aliolli

(sg/shqiptarja.com)

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
bisha po pse mor z kryeminister paska me shume kontribut ne durres Lefter xhyveli me shoke se sa FERDINAT XHAFERI... po me ca po shikoj lefter per lefter po kalojne te lefter koka me keto lista qe bere ne durres per kandidate te pd
avatar
Anonim
rotnem Si berisha dhe edi duhet te dijne qe votimet ne shqiperi nuk jan si ne bote!!!KETU VOTAT FITOHET ME MIQESI DHE JO ME PARTI! 30% ME PARTI DHE 70% ME MIQESI!!!DUKE PARE SE NE QR E FIERIT SOKOL OLLDASHI I NR1 QE DJALI I MYZEQES M.MURRIZI I 6 KJO NUK ESHTE E DREJTE!!!
avatar
Anonim
albrecht Ne krye te listes se PD-se te cdo qyteti jane vene "kokat" sigurisht. Te ben pershtypje Nard Ndoka i 2 ne liste ne Shkoder dhe Kaēi i zi ne fier por edhe krye servili Aldo Bumci i 2 ne Tirane. PD eshte e mbushur me injorante e servile.
avatar
Anonim
da Po Dogjani????????????
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16