Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
SKEDAT
22 Maj 2012 - 11:08
Lista e viktimave të studentëve që humbën jetën dhe të plagosurve në Himarë
Ja lista e viktimave dhe të plagosurve të aksidentit të rëndë që ndodhi me 21 maj në aksin rrugorë Vlorë-Himarë. Autobusi në të cilën udhëtonin rreth 30 studentë u rrëzua prënë Urës së Vishës, duke rënë në një humnerë me thellësi 80 metra.

TE VDEKUR
1. Denisa Flamur Guzi, vjeç 21, banuese në fshatin Mashan, Komuna Kodovjat, Gramsh

2. Ermira Idriz Mana, vjeç 22, banuese në fshatin Shelcan, Elbasan

3. Aurora Artan Molla, vjeç 21, nga fshati Verdove i Pogradecit

4. Lindita Hekuran Kabashi, vjeç 21, banuese në fshatin Shtermen, Komuna Gostime, Elbasan

5. Joana Flamur Debinja, vjeç 22, nga fshati Çermë Sektor, Komuna Tërbuf, Lushnjë

6. Elsa Gëzim Daka, vjeç 22, nga Elbasani banuese në fshatin Kuqan,

7. Juliana Dilaver Tola, vjeç 21, banuese në fshatin Mirak, Librazhd,

8. Fabiola Mustafa Shehi, vjeç 22, nga Bërxulla Tiranë

9. Eriola Sajmir Xhoi, vjeç 28, nga Elbasani,

10. Eranda Kristaq Baloshi, vjeç 22, banuese në fshatin Katundi i Ri Bradashesh, Elbasan

11. Dorina Hasan Stafa, vjeç 21, nga Kruja

12. Armand Halilaga, vjeç 23, nga Kavaja

13. Pëllumb Çela, drejtuesi i mjetit, nga Elbasani


Po kurohen në Spitalin Ushtarak Tiranë:
1. Kaltra Fatos Pollozhani,vjeç 21, Lushnjë;
2. Alma Latif Deda, vjeç 28, Shtepjan, Elbasan;
3. Eranda Naum Bato, vjeç 24, Pogradec;
4. Antoneta Kadri Taçe, vjeç 20, Pishaj, Gramsh;
5. Doriana Daut Kumria, vjeç 21, Elbasan
6. Anisa Lefter Çobaj, vjeç 21, Lushnjë;
7. Shegushe Ismail Haka, vjeç 24, Lekaj, Kavajë;
8. Elsa Hodo Shtylla, vjeç 23, Elbasan;
9. Ifsjana Xhevair Karriqi, vjeç 21, Përrenjas;
10. Mirsie Xhevat Biba, vjeç 21, Kavajë;
11. Besjana Osman Dani, vjeç 21, Dushk Lushnjë;
12. Eriselda Kadri Gubere, vjeç 21, Lushnjë;
13. Florije Selman Peci, vjeç 21, Katjel, Rrajcë, Elbasan;
14. Blerina Astrit Çeremi, vjeç 21, Elbasan;
15. Griselda Mehmet Zeneli, vjeç 22, Bicakaj, Lushnjë;

Po kurohen në Spitalin e Vlorës:
1. Elidona Dod Gjinaj, vjeç 21, Mamurras, Lac;
2. Enkela Musa Daja, vjeç 18, Elbasan
3. Ticiana Shyqëri Hysa, vjeç 21, Gjergjan, Elbasan;
4. Juliana Vladimir Kuqi, vjeç 21, Komcisht, Lushnjë;
5. Ergita Lambro Opingari, vjeç 21, Berat;
6. Adjola Bektash Musaku, vjeç 23, Shegan, Fier;
7. Liri Mahmud Hasa, vjeç 21, Kryevidh, Sterbeg, Kavajë;
8. Besjana Bujar Xheneti, vjeç 21, Kavajë;
9. Adisa Besnik Çela, vjeç 22, Elbasan;
10. Anisa Xhemal Hysa, vjeç 22, Elbasan

Ishte në Spitalin e Himarës dhe pas kurimit është larguar, pasi ishte
në gjendje të mirë
1. Arta Rrahman Ballabani, vjeç 21, Durrës.

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Vettingu, Calavera: Kemi dosjet e gjyqtarėve e prokurorėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/07/2017, Viti VII - NR.169