Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Sociale
11 Tetor 2017 - 12:32 | përditesuar në 12:37
Muaji kundėr kancerit tė gjirit,Lame
ēon gratė e Aluizni-t pėr kontroll
Nė muajin e luftės kundėr kancerit tė gjirit njė mesazh i fortė  sensibilizimi dhe thirrje per gjithe ministrat dhe drejtoret, ėshtė bėrė sot nga kreu i ALUIZNI-t Artan. Nėpėrmjet njė postimi nė facebook Lame kėrkon solidaritet dhe vėmendje nė kėtė “muaj ndėrgjegjėsimi pėr kancerin e gjirit.”

Ai ka postuar edhe njė foto ku duken gratė punonjėse tė Aluizni-t nė hyrjen e Spitalit Ushtarak pėr tė kryer kontrollin.

Njoftimi i plotė i Artan Lames nė facebook:

Muaji i ndergjegjesimit per kancerin e gjirit

Ej, drejtorė, ministra, kryetarė, ėshtė muaji i luftės kundėr kancerit tė gjirit.

Vėrini pėrpara nė grup tė gjitha gratė e vajzat e institucioneve tuaja dhe ēojini tė kryejnė egzaminimet pėrkatėse. Keni gjithė vitin pastaj kohė t’u kėrkoni llogari pėr punėn.

Ėshtė njė moment ku ne meshkujt duhet tė kujtohemi pa drojė pėr shenjtėrinė e trupit femėror.

Nė foto, sot nė hyrjen e Spitalit Ushtarak, duke i dorėzuar drejtorit dr. Gjovalin Bushi dhe dr. Najada Kallashit, punonjėset e Aluizni-t pėr tė kryer kontrollin.

A.
lame fb
  (Postimi i Artan Lames nė facebook)

Redaksia Online

J.Sh Shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
salah studimet e fundit shkencore: shqyrtimi, mamografia janė ērregullime totale. Shpesh ka diagnoza tė gabuara, dėmi ėshtė i madh. Gjithashtu, ekzaminime tė tjera parandaluese. Tė gjitha bizneset e Mafias Pharma!! ish drejtorė, drejtorė nė Ministrinė e Ndėrtimit, i thanė Artan Lamit 15 vjet mė parė se ai ishte idiot
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298