Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Sport
13 Shtator 2017 - 21:48 | përditesuar në 15:17
E rėndė pėr Realin e Madridid, 
shpėrthen nė lot Mateo Kovaēiē
Lojtari i Real Madridit, Mateo Kovaēiē  nė ndeshjen e sotme ndaj Apoelit ėshtė lėnduar  nė minutėn e 25 tė takimit. Nė vendin e kroatit Mateo Kovaēiē , u fut mesfushori  gjerman, Toni Kroos, pasi siē duket dėmtimi i Kovaēiē ėshtė i rėndė.

Real i Madridit vazhdon tė mos ketė fat nė kėto takime, duke barazuar nė fundjavė nė kampionatin spanjoll, por dhe nė dėmtimin e lojtarėve tė ekipit.

Kroati Mateo Kovaēiē pėr disa ēaste shfaqi nė fytyrėn e tij dhimbjen  qė i shkaktoi lėndimi ndaj pėrballjes me Apoelin.

Madje ai shpėrtheu nė lot, pasi dhimbjet pas lėndimit ishin tė forta, por mjekėt akoma nuk e kanė pėrcaktuar nėse demtimi i tij ėshtė serioz.


Redaksia Online
N.M/ Shqiptarja.com

21 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278