Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Sport
09 Tetor 2017 - 20:42
Lojtarët e Kombëtares me fanellën
e Canës, duartrokitje për Bufon
Lojtarët e kombëtares shqiptaret gjatë nxehjes kanë veshur të gjithë fanellën me numrin 5 të ish-kapitenit legjendar, ku përpara ishte e shkruar  FALEMINDERIT KAPITEN! Ndërsa kur doli në Italia në nxehje, axurrët u pritën me ovacione nga tifozët Shqiptarë.

Ndërsa kur nis nisi leximi i emrave, pati ovacione për lojtarët shqiptarë, ndërsa Italia u vërshëllye. Interesi i vërshëllimave bie vetëm kur dëgjohet emri i Bufon… Aty ka më shumë duartrokitje  se sa vërshëllima.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246