Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Sport
09 Tetor 2017 - 18:44 | përditesuar në 19:13
Nano krah Ramės nė ekspozitėn
e 4 Kupave tė Italisė nė Shkodėr
Ish-kryeministri Fatos Nano ėshtė rishfaqur nė publik, kėtė herė nė Shkodėr, nė prag tė ndeshjes Shqipėri-Itali. Nano ka qenė pėrkrah kryeministrit Edi Rama nė ēeljen e ekspozitės sė katėr Kupave tė Botės tė fituara nga Italia, organizuar nga ambasada italiane nė Shqipėri nė bashkėpunim me FSHF-nė.
 
Daljet e liderit historik tė socialistėve nė publik po bėhen gjithnjė e mė tė rralla, pėrveē evenimenteve tė rėndėsishme ku nuk ngurron tė marrė pjesė. Kėtė herė Nano ka preferuar tė udhėtojė nė drejtim tė Shkodrės ku do ndjekė nga shkallėt e stadiumit ndeshjen Shqipėri-Itali e cila pritet tė prodhojė mjaft emocione. Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Kushi TE behet RAMA PRESIDENT PERPARA MEJE? ?? -:Thote FATOSI. DHE META QE DUHET TE ISHTE NE BURG PER VJEDHJE FLORIRI. UNE PA NJE FLORI NE GISHTIN E MESIT?
avatar
Anonim
A Si gjithmon tosi sportiv ,dhe gangster ,shikoni makinen qe mban tani.............
avatar
Anonim
FATOS NANO VDIQA PER TU BERE PRESIDENT I RREPUPLIKES SE SHQIPERIS
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246